امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقدام عجيب اين پسر به خاطر جواب منفي خواهرش
#1
جوان 23 ساله هندی به نام سانتوش کومار از خواهرش درخواست نمود با دوست بیوه 47 ساله اش ازدواج نماید.هنگامی که خواهر جواب رد به وی داد در یک اقدام خطرناک هنگامی که خواهرش قصد خروج از محل کارش در کافه را داشت کرم مخصوص ریزش مو را به سر خواهرش مالید و سپس فرار نمود.
خانم دانا 27 ساله صبح روز بعد هنگامی که از خواب بیدار شد متوجه شد موهای سرش ریخته است.دانا تصمیم گرفت به پلیس شکایت نماید وی در اظهاراتی می گوید هنگامی که صبح روز بعد از خواب بیدار شدم دیدم سرم کچل شده است.
[عکس: Acting-strange-young-boy-with-his-sister...az-com.jpg]
وی ادامه می دهد برادرش به وی گفته است که او قادر به کار کردن نیست به همین خاطر بهتر است با دوست 47 ساله اش که صاحب دو فرزند از خانم قبلی است ازدواج نمایم.هنگامی که من نپذیرفتم حتی برادرم به اداره پلیس رفت و از دست من شکایت نمود.
پلیس مطلب را برایش روشن کرده بود که خواهرت با هر که دوست دارد می تواند ازدواج نماید.پلیس همچنین به وی گفته بود که حق ندارد جلو کار کردن مرا در کافه بگیرد. هنگامی که پلیس جواب رد به سانتوش می دهد روز بعد جلو کافه منتظر خواهرش می شود و هنگامی که خارج می گردد کرم مو بر به سر دانا می مالد و خواهرش را کچل می نماید.پلیس سانتوش را فعلا بازداشت نموده تا مواد شیمیایی به کار رفته در کرم مورد ازمایش قرار گیرد.
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
چه كارا
به حق چيزاي نديدهxcvl
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
8 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
~mahdis~ (۰۱-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، نويد (۰۲-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ)، €ستايش€ (۰۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۱-۰۸-۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، هورا۱۲۳ (۰۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، *hasti* (۰۱-۰۸-۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، برف سیاه (۱۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۹-۰۸-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان