امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
التماس دعا ...
انشاالله به حق همین شب گذشته ی عزیز حضرت زینب کمکش کنه.
خیلی ناراحت شدم.
منم براش صلوات نذر میکنم.
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم صلوات و يا من اسمه دوا و ذكره شفا
نذر كردم
ایشالله سالم و سلامت برگرده خونه
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ
سپاس شده توسط:
ای وای منم حدیث کسا نذر میکنم
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
پاسخ
سپاس شده توسط:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
سَبَّحَ لِلَّهِ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأرْضِ وَهُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ ﴿١﴾ هُوَ الَّذِی أَخْرَجَ الَّذِینَ کَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْکِتَابِ مِنْ دِیَارِهِمْ لأوَّلِ الْحَشْرِ مَا ظَنَنْتُمْ أَنْ یَخْرُجُوا وَظَنُّوا أَنَّهُمْ مَانِعَتُهُمْ حُصُونُهُمْ مِنَ اللَّهِ فَأَتَاهُمُ اللَّهُ مِنْ حَیْثُ لَمْ یَحْتَسِبُوا وَقَذَفَ فِی قُلُوبِهِمُ الرُّعْبَ یُخْرِبُونَ بُیُوتَهُمْ بِأَیْدِیهِمْ وَأَیْدِی الْمُؤْمِنِینَ فَاعْتَبِرُوا یَا أُولِی الأبْصَارِ ﴿٢﴾ وَلَوْلا أَنْ کَتَبَ اللَّهُ عَلَیْهِمُ الْجَلاءَ لَعَذَّبَهُمْ فِی الدُّنْیَا وَلَهُمْ فِی الآخِرَهِ عَذَابُ النَّارِ ﴿٣﴾ ذَلِکَ بِأَنَّهُمْ شَاقُّوا اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَمَنْ یُشَاقِّ اللَّهَ فَإِنَّ اللَّهَ شَدِیدُ الْعِقَابِ ﴿۴﴾ مَا قَطَعْتُمْ مِنْ لِینَهٍ أَوْ تَرَکْتُمُوهَا قَائِمَهً عَلَى أُصُولِهَا فَبِإِذْنِ اللَّهِ وَلِیُخْزِیَ الْفَاسِقِینَ ﴿۵﴾ وَمَا أَفَاءَ اللَّهُ عَلَى رَسُولِهِ مِنْهُمْ فَمَا أَوْجَفْتُمْ عَلَیْهِ مِنْ خَیْلٍ وَلا رِکَابٍ وَلَکِنَّ اللَّهَ یُسَلِّطُ رُسُلَهُ عَلَى مَنْ یَشَاءُ وَاللَّهُ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ ﴿۶﴾ مَا أَفَاءَ اللَّهُ عَلَى رَسُولِهِ مِنْ أَهْلِ الْقُرَى فَلِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ وَلِذِی الْقُرْبَى وَالْیَتَامَى وَالْمَسَاکِینِ وَابْنِ السَّبِیلِ کَیْ لا یَکُونَ دُولَهً بَیْنَ الأغْنِیَاءِ مِنْکُمْ وَمَا آتَاکُمُ الرَّسُولُ فَخُذُوهُ وَمَا نَهَاکُمْ عَنْهُ فَانْتَهُوا وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَدِیدُ الْعِقَابِ ﴿٧﴾ لِلْفُقَرَاءِ الْمُهَاجِرِینَ الَّذِینَ أُخْرِجُوا مِنْ دِیارِهِمْ وَأَمْوَالِهِمْ یَبْتَغُونَ فَضْلا مِنَ اللَّهِ وَرِضْوَانًا وَیَنْصُرُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ أُولَئِکَ هُمُ الصَّادِقُونَ ﴿٨﴾ وَالَّذِینَ تَبَوَّءُوا الدَّارَ وَالإیمَانَ مِنْ قَبْلِهِمْ یُحِبُّونَ مَنْ هَاجَرَ إِلَیْهِمْ وَلا یَجِدُونَ فِی صُدُورِهِمْ حَاجَهً مِمَّا أُوتُوا وَیُؤْثِرُونَ عَلَى أَنْفُسِهِمْ وَلَوْ کَانَ بِهِمْ خَصَاصَهٌ وَمَنْ یُوقَ شُحَّ نَفْسِهِ فَأُولَئِکَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ ﴿٩﴾ وَالَّذِینَ جَاءُوا مِنْ بَعْدِهِمْ یَقُولُونَ رَبَّنَا اغْفِرْ لَنَا وَلإخْوَانِنَا الَّذِینَ سَبَقُونَا بِالإیمَانِ وَلا تَجْعَلْ فِی قُلُوبِنَا غِلا لِلَّذِینَ آمَنُوا رَبَّنَا إِنَّکَ رَءُوفٌ رَحِیمٌ ﴿١٠﴾ أَلَمْ تَرَ إِلَى الَّذِینَ نَافَقُوا یَقُولُونَ لإخْوَانِهِمُ الَّذِینَ کَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْکِتَابِ لَئِنْ أُخْرِجْتُمْ لَنَخْرُجَنَّ مَعَکُمْ وَلا نُطِیعُ فِیکُمْ أَحَدًا أَبَدًا وَإِنْ قُوتِلْتُمْ لَنَنْصُرَنَّکُمْ وَاللَّهُ یَشْهَدُ إِنَّهُمْ لَکَاذِبُونَ ﴿١١﴾ لَئِنْ أُخْرِجُوا لا یَخْرُجُونَ مَعَهُمْ وَلَئِنْ قُوتِلُوا لا یَنْصُرُونَهُمْ وَلَئِنْ نَصَرُوهُمْ لَیُوَلُّنَّ الأدْبَارَ ثُمَّ لا یُنْصَرُونَ ﴿١٢﴾ لأنْتُمْ أَشَدُّ رَهْبَهً فِی صُدُورِهِمْ مِنَ اللَّهِ ذَلِکَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لا یَفْقَهُونَ ﴿١٣﴾ لا یُقَاتِلُونَکُمْ جَمِیعًا إِلا فِی قُرًى مُحَصَّنَهٍ أَوْ مِنْ وَرَاءِ جُدُرٍ بَأْسُهُمْ بَیْنَهُمْ شَدِیدٌ تَحْسَبُهُمْ جَمِیعًا وَقُلُوبُهُمْ شَتَّى ذَلِکَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لا یَعْقِلُونَ ﴿١۴﴾ کَمَثَلِ الَّذِینَ مِنْ قَبْلِهِمْ قَرِیبًا ذَاقُوا وَبَالَ أَمْرِهِمْ وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ ﴿١۵﴾ کَمَثَلِ الشَّیْطَانِ إِذْ قَالَ لِلإنْسَانِ اکْفُرْ فَلَمَّا کَفَرَ قَالَ إِنِّی بَرِیءٌ مِنْکَ إِنِّی أَخَافُ اللَّهَ رَبَّ الْعَالَمِینَ ﴿١۶﴾ فَکَانَ عَاقِبَتَهُمَا أَنَّهُمَا فِی النَّارِ خَالِدَیْنِ فِیهَا وَذَلِکَ جَزَاءُ الظَّالِمِینَ ﴿١٧﴾ یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَلْتَنْظُرْ نَفْسٌ مَا قَدَّمَتْ لِغَدٍ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ خَبِیرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ﴿١٨﴾ وَلا تَکُونُوا کَالَّذِینَ نَسُوا اللَّهَ فَأَنْسَاهُمْ أَنْفُسَهُمْ أُولَئِکَ هُمُ الْفَاسِقُونَ ﴿١٩﴾ لا یَسْتَوِی أَصْحَابُ النَّارِ وَأَصْحَابُ الْجَنَّهِ أَصْحَابُ الْجَنَّهِ هُمُ الْفَائِزُونَ ﴿٢٠﴾ لَوْ أَنْزَلْنَا هَذَا الْقُرْآنَ عَلَى جَبَلٍ لَرَأَیْتَهُ خَاشِعًا مُتَصَدِّعًا مِنْ خَشْیَهِ اللَّهِ وَتِلْکَ الأمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ یَتَفَکَّرُونَ ﴿٢١﴾ هُوَ اللَّهُ الَّذِی لا إِلَهَ إِلا هُوَ عَالِمُ الْغَیْبِ وَالشَّهَادَهِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِیمُ ﴿٢٢﴾ هُوَ اللَّهُ الَّذِی لا إِلَهَ إِلا هُوَ الْمَلِکُ الْقُدُّوسُ السَّلامُ الْمُؤْمِنُ الْمُهَیْمِنُ الْعَزِیزُ الْجَبَّارُ الْمُتَکَبِّرُ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا یُشْرِکُونَ ﴿٢٣﴾ هُوَ اللَّهُ الْخَالِقُ الْبَارِئُ الْمُصَوِّرُ لَهُ الأسْمَاءُ الْحُسْنَى یُسَبِّحُ لَهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ وَهُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ ﴿٢۴﴾
دارم تقاص پوچی دنیارو میدم
پاسخ
سپاس شده توسط:
باز هم نياز به دعا هست
كوچولوى ما عمل شده و تو بخش هست
ممنون از قلبهاى مهربونتون
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
ایشالله هرچه زودتر حالش خوب میشه
من كه طاقت دیدن آدما بخصوص بچه هارو ،رو تخت بیمارستان ندارم
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ
سپاس شده توسط:
ایشالا ک هر چ زود تر زودتر خوب شه . دعا میکنم براش.
خَـستـہ تَــر اَز اونَـم

ڪـہ تـــــو بِـخواے
خـودتـو گُـم ڪُــنــــے

و مَـن‌ دُنبـاݪــت بِـگَردَم! :)
پاسخ
سپاس شده توسط:
ان شاءالله که حالش خوب بشه
منم صلوات نذر میکنم
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
دوستاى عزيزم
باخبرشدم يه كوچولو وابسته به يكى از كاربراى عزيز بيماره و تو بيمارستان بسترى
بياين مثل هميشه براى سلامتى اين عزيز چند تا خانواده دعا كنيم

خداوندا به حق محمد و ال محمد سلامتى به اين كوچولوى ما ببخش و به خانواده اش ارامش.
امين يا رب العالمين

درضمن بيمار ٩ساله ى قبلى يادتونه؟حالش خوبه و شيطنت مى كنه.
ممنون از دعاهاى خيرتان.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
باخبر شدم یکی از کاربران خوب وفعال انجمن
دوست عزیز وشیطون خوبمان
اسانای عزیز(رویای خودمون) امروز بیمارستان زیر تیغ جراحی میره
بیاین برای سلامتی وشادی خیالش دعا کنیم
دعا کنیم که زودتر از بیماری نجات پیدا کنه
این دختر شیطون چند روزه از بیمارستان تاپیک می فرسته
اینو میگن وفاداری و انرژی Tongue
امیدوارم همه ی بیماران سلامتی یابند
بخصوص دوست عزیزمون اسانا
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
49 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۸-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۲۷-۰۹-۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، N!rvana (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۴-۰۵-۹۸, ۱۰:۱۳ ق.ظ)، نويد (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، Katayoon (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، Ar.chly (۰۵-۰۲-۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، SilentCity (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، Rahele (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ)، آشوب (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، nza3380 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، sarika (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ)، nasim30 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، avapars (۲۴-۱۱-۹۶, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، barooni (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، armiti (۲۸-۰۹-۹۴, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، صنم بانو (۲۸-۱۲-۹۶, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۷ ق.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، بهار۲۳h (۲۷-۰۹-۹۴, ۱۲:۲۷ ق.ظ)، ӄoCholOo (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، nafas:) (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، AsαNα (۰۸-۱۰-۹۶, ۱۲:۲۶ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۷-۰۱-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، d.ali (۲۹-۰۳-۹۸, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، .AtenA. (۰۹-۰۳-۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، دختربهار (۲۸-۱۲-۹۶, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، Land star (۲۶-۱۰-۹۸, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، •Vida• (۰۹-۰۳-۹۶, ۰۲:۲۹ ب.ظ)، :)nafas (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، "Ava" (۲۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، ساسی (۲۶-۰۱-۹۶, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۸-۱۲-۹۶, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، بارانا80 (۰۲-۰۱-۹۷, ۱۰:۳۳ ق.ظ)، taranomi (۱۱-۰۲-۹۷, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۲-۰۱-۹۷, ۱۰:۲۵ ق.ظ)، دختر ستاره (۱۲-۰۲-۹۷, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، نیـایــش (۲۵-۰۳-۹۸, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، minaa (۲۵-۰۳-۹۸, ۱۲:۳۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان