امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امرایی: مطمئنم مشکی‌پوشان در لیگ برتر می‌ماند
خبرگزاری تسنیم: کیوان امرایی درباره شرایط سخت مشکی‌پوشان در انتهای جدول و نتایج ضعیف این تیم در چند بازی اخیر اظهار داشت: اعتقاد من این است که در سه بازی گذشته فقط در دیدار مقابل نفت تهران خوب نبودیم. ما مقابل تراکتورسازی نمایش خوبی داشتیم و برابر پرسپولیس هم بازی خوبی انجام دادیم. با اینکه شرایط سختی داریم، اما اعتقاد دارم که مشکی‌پوشان در لیگ برتر می‌ماند.

مهاجم تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان در ادامه افزود: بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) یک امتیاز مثبت برای ماست. اگر در بازی‌های آینده که میزبان هستیم، در این استادیوم به میدان برویم مطمئناً عملکرد بهتری خواهیم داشت.

وی همچنین خاطر نشان کرد: بازی‌های ما تا پایان فصل نسبت به رقیبان‌مان که برای فرار از سقوط تلاش می‌کنند راحت‌تر است و این موضوع به ما کمک می‌کند. ما انگیزه بسیار زیادی داریم تا در لیگ برتر بمانیم و معتقدم که این اتفاق رخ خواهد داد. من به آینده مشکی‌پوشان خوش‌بین هستم.

امرایی با اشاره به دیدار مشکی‌پوشان برابر گسترش فولاد تبریز گفت: از زمانی که فیروز کریمی هدایت این تیم را بر عهده گرفته است، آنها تبدیل به تیمی منسجم شده‌اند. البته ما از این به بعد دیگر توجه نمی‌کنیم که با چه تیمی بازی داریم و فقط باید برنده شویم. ما قدرت شکست دادن گسترش فولاد را داریم.‌
پاسخ
سپاس شده توسط: