امــــــــــروز فهمیدم که ...
امــــــــــروز فهمیدم که ...

سلام دوستان xcvk
این تاپیک رو ایجاد کردم تا چیزایی که در طول روز متوجه اونا میشیم و برامون یه تجربه میشه رو بنویسیم Tongue

مثلا :
امروز فهمیدم که چقدر دوستای خوبی دارم Tongue

[عکس: www.roozgozar.com-106.gif]
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امـــــروز فهمیدم که باید برای رسیدن به اهدافم به اندازه ی ارزششون تلاش کنم [عکس: JC_cupidgirl.gif]
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امـــــــروز فهمیدم که چقدر دلم برای مدرسه تنگ شده xcvb

اما به محض اینکه شروع بشه میفهمم که چقدر حس دلتنگیم دروغ بوده azsx
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که چقدر زمان زود میگذره
زودتر از اونی که فکرش رو بکنیم
پاسخ
سپاس شده توسط:
امــــــــروز فهمیدم که از آرزوهام اونقدرا هم که فکر میکردم دور نبودم [عکس: chase.gif]
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امــــــروز فهمیدم که نباید وقت گرانبها و ارزشمندمو صرف هر چیز بی ارزشی کنم [عکس: 128fs318181.gif]
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که چقدر کار دارمAngel
زنـــــده باد هـــــدف... :)

پاسخ
سپاس شده توسط:
امـــــــــروز فهمیدم که نباید سر هر مسئله الکی دعوا کنم dfghxcvb
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم اخلاقه بد رو قیافه هم تاثیر میذاره
ب خاطره همین
اخلاقمو بدتر کردم!!!خخخخخخخخ
ن باوووو...بهتر کردم
زندگیه منه
بم نگو چی خوبه چی بده
زندگی ماله منه
خودم میدونم چی بهتره
هر جور می خواد
می خوام بگذره
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم دلت با زبونت نباید یکی باشه دوستش داری داشته باش زیاد بگی طرف جو گیر میشه یه کم غرور داشته باشم به نفعمه
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
52 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۷-۹۶, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۵-۰۹-۹۸, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۶-۹۸, ۰۲:۰۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، Ar.chly (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، Mahdiye (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، فرميسك (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، دختر ایران (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، heliia (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، آشوب (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، dakhtare-darya (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، armiti (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، aydil (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، Tabataba (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، hanane (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۷ ق.ظ)، برف سیاه (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، M@rzi (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، پرند30 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، Amir ALI (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، دخترشب (۱۵-۰۸-۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ)، hananee (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، طلسم شده (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، Nasi.egh (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، d.ali (۰۸-۰۸-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، P.A✔ (۳۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۰-۰۸-۹۶, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، nehal (۳۰-۰۱-۹۷, ۰۹:۵۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان