امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امیدواری ستاره سابق برای بازگشت به استقلال
میلاد میداودی در خصوص دیدار مقابل گسترش فولاد گفت: «بازی خوبی انجام دادیم و به نظرم می توانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم.» میداودی ادامه داد: «ما در این بازی موقعیت های گلزنی خوبی داشتیم که باید استفاده می کردیم ولی متاسفانه دچار بدشانسی شدیم و نتوانستیم از فرصت ها بهتر سود ببریم.» مهاجم سایپا در خصوص نیمکت نشینی خود در این دیدار خاطرنشان کرد: «نظر آقای جلالی بود و به آن احترام می گذارم. تلاش می کنم با انجام تمرینات بیشتر نظر مساعد ایشان را برای حضور ثابت در ترکیب به دست بیاورم.» میداودی در خصوص دیدار مقابل استقلال در هفته چهارم افزود: «بازی مقابل استقلال سخت است. آنها هفته قبل مقابل سپاها ن شکست خوردند و مقابل ما برای جبران به میدان می آیند. ما هم باید تلاش کنیم تا در این دیدار به امتیاز برسیم.» وی در خصوص تقابل با تیم سابق خود بیان داشت: «من خاطرات خوبی از استقلال داشتم و همیشه مدیون هواداران هستم. امیدوارم روزی شرایط فراهم شود که بتوانم به تیم سابق خود برگردم ولی اکنون بازیکن تیم سایپا هستم و باید برای موفقیت این تیم تلاش کنم.» میداودی در پایان گفت: «امیدوارم این دیدار بازی خوبی شود و تیمی که مستحق پیروزی است به سه امتیاز برسد.»
پاسخ
سپاس شده توسط: