امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امیر تتلو : [color=#ff0000]سینم[/color] ای ایران را درست می کنم!
امیر تتلو خواننده مطرح رپ که همچنان آثارش به صورت زیر زمینی منتشر می شود صحبت های جالبی درباره وضعیت سینم ای ایران بیان کرده است.

به نقل از "کافه سینم ا" تتلو در صحبت هایی که درباره ارتباط سینم ای ایران با موسیقی

در فیسبوکش نوشته گفته:

[عکس: 104447_518.jpg]

" راستش من فکر می‌کنم که یک مسئولیت جدید دارم !!!! اونم بخاطر اینکه اینجا کشور منه !! خودم به این نتیجه رسیدم که سینم ای ایران بدجوری داغون شده !!!!! نشستم فکر کردم کلی‌ فیلم دیدم فیلمای قدیمیرو !!!! دیدم تمام موزیک‌های قدیمی‌ که خواننده‌های قدیمیمون خوندن و ترکیده و همه باهاش خاطره دارن ، همه موزیک متن و تیتراژ این فیلماست !!! دیدم علی‌ سنتوری تنها دلیل ترکیدنش موزیکش بود !!! دیدم که موزیک و سینم ا رابطه ی مستقیم دارن و سینم ای ما موزیک رو کاملا از دست داده !!!!!!!
دیدم که اگه مثلا "خونه خوبه" موزیک متن فیلم "میم مثله مادر" بود، اون‌وقت چه اتفاقی میفتاد ؟؟؟!!! من بهتون قول می‌دم که اگه اجازشو بگیرم می‌تونم سینم ای ایران رو دوباره درست کنم !!! من ایده‌های خیلی‌ خفنی دارم واسه این مساله و اولیش هم کلیپ خوابم نمیبره با بازیه دوست خوبم " فرید صعودی" از بهترین مدل‌های ایران و "پروانه عباسی" از بازیگران خوب سینم ا ، هستش در ضمن ما توی این ویدئو بدون هیچ بودجه و پشتوانه‌ای تمام قوانین سینم ا و کشور عزیزمون رو رعایت کردیم !!!
میشه لطفا یکم دعا کنید ؟!! اینکار به یه معجزه هم نیاز داره که فقط و فقط با دعای شما درست می‌شه "
In my heart, an ice flower has sprouted
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، *Tamanna* ، Mamal Balfi
باشه امیر خان xcvk
*باران همیشه میبارد اما مردم ستاره را بیشتر دوست دارند*

نامردیست آن همه اشک را به یک چشمک فروختن*
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا کنه بتونی امیر
من که دعا میکنم
jue t`aim
پاسخ