امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امیر قلعه نوعی: تراکتوري ها نمي خواهند ط[color=#ff0000]لبم[/color] را بدهند
Rainbow 
در پي حضور قلعه نوعی در فدراسیون فوتبال؛
امیر قلعه نوعی: تراکتوري ها نمي خواهند طلبم را بدهند/ با گل محمدی فوتبالی صحبت می کنم
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مثل اينکه باشگاه تراکتورسازی قرار نیست طلبم را بدهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، قلعه نوعي، سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: از اعضای کمیته استیناف تشکر می کنم که در مورد طلبم از باشگاه تراکتورسازی حرفهایم را گوش کردند ولی هم اکنون نیز مشخص نشد که چه زمانی قرار است طلبم را بدهند ولی نمی خواهند این پول را بدهند.

وی ادامه داد: طلب من از تراکتورسازی بیش از 300 میلیون تومان است که بابت حضور در جام باشگاه آسیا، نایب قهرمانی و پاداش ها است.

قلعه نوعی در مورد خداحافظی رحمتی از تیم ملی افزود: هنوز وقت نشده است با رحمتی در مورد این مسئله صحبت کنم.

وی در مورد یحیی گل محمدی تصریح کرد: یحیی گل محمدی بچه محل من است بازیکن بزرگی برای تیم ملی بود و مربی خوبی برای تیم بزرگ پرسپولیس است که توانسته از نظر نتیجه این تیم را متحول کند وی از جنس فوتبال است و به طورحتم با او فوتبالی صحبت می کنم./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: