امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد یک دانشجوی دختر از استادش
خدمت جناب دکتر زیباییان استاد محترم فارسی :
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما چند پیشنهاد داشتم که امیدوارم مفید واقع شود . درابتدا از روش زیبای تدریس شما بسیار تشکر میکنم :
۱. استاد شما خیلی خمیازه میکشید و این باعث میشود ما همه خوابمان بگیرد . بعضی از دانشجویان با اینکار شما خوابشون میگیرد و دائم به دستشویی میروند تا دست و رویشان را بشویند و اینکار باعث میشود که نتوانند خوب درس بخوانند .
۲. استاد شما خیلی به موهای بلند و بلوندتان دست میزنید . بعضی از دانشجویان دختر کلاس با اینکار شما مات و مبهوت می مانند و نمیتوانند به درس تمرکز داشته باشند .
۳. استاد شما خیلی خوشگلید و برای همین من نمیتوانم به شما نگاه نکنم ، پس خواهش میکنم اینقدر به من نگویید نگاهت به کتابت باشه .
۴. استاد دیروز یکی از همکلاسی هام درباره شما خیلی بد صحبت میکرد . راستش من خیلی بهم برخورد چون راستش شما را خیلی دوست دارم و برای همین با او به شدت دعوا کردم . اینکار باعث شد همه فکر کنند من به شما علاقه دارم . اما خوب میدونید من فقط پسری را دوست خواهم داشت که مثل شما قد بلند باشه و موهای بلوند داشته باشه .
۵. استاد دیروز پدرم به دانشگاه آمد و من شما را یواشکی به او نشان دادم . پدرم شما را پسندید . نمیدانید چقدر خوشحال شدم .
۶. استاد آخه چرا شما هفته پیش سر کلاس نیامدید؟ من خیلی دلم براتون تنگ شده بود . دلم هم خیلی شور افتاده بود . نمیدونید جلسه بعد که شما را دیدم . چقدر خوشحال شدم . امیدوارم ناراحت نشده باشید . بهرحال انتقاد همیشه باعث اعتلای سطح آموزشی میشه .راستش من هم دوست ندارم شما از دست من ناراحت بشید . برای همین اگر احتمالا ناراحتتون کردم ازتون معذرت میخوام .
پاسخ
[عکس: asna.gif][عکس: asna.gif][عکس: asna.gif][عکس: asna.gif]
fatemeh
پاسخ
سپاس شده توسط: مممممممممممم
مرسیmaramaramara
شده در اوج جوانی با همین ظاهر شاد،تا گلو پیر کسی باشی و قسمت نشود
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنونmara
آرامش چیست  ؟
نگاه به گذشته و شکر خدا
نگاه به اینده و  اعتماد به خدا
نگاه به اطراف و جستجوی خدا
نگاه به درون و دیدن خدا
لحظه  هایت سر شار از بوی خدا  . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
asnaasnaasnaasnaasna

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط:
ای دختر بد ، این چه انتقادایی بود دیگهirpa
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
Heart 
باحال بود.asnaasnaasna
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خواستگاری رسمی........به صورت مودبانه.....dfghdfghdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
چقدر بدم اومد.............
آدم انقدر لووووووووووووووووووسAngry
پسر به مادر گفت تو هم نماز میخونی هم روزه میگیری ولی خدا هیچی بهت نمیده,
ولی منی که نه نماز میخونم نه روزه میگیرم هر چی ازش خواستم رو بهم داده
طفلک پسر نمیدانست مادر از خدا فقط یک چیز میخواهد انهم اینکه هرچه پسرش میخواهد به او بدهد

اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ
سپاس شده توسط:
مرسي
تاحرف عشق ميشه من ميرم/من سخت از اين حرفا دورم/منم يه روزي عاشقي كردم/از وقتي عاشق شدم اينجورم
پاسخ
سپاس شده توسط: