امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین مدل با حجاب «اچ اند ام»
94/7/13

برند اچ اند ام برای اولین بار از یک مدل مسلمان با حجاب استفاده کرد.

شما مدل های متفاوت زیادی را مشاهده می کنید اما این مدل مسلمان که نام او « Mariah Idrissi» است، بیش از همه توجه را به خود جلب کرده است.

[عکس: 660273_296.jpg]

او در این مورد می گوید: «من علت تعجب و جلب توحه زیاد مردم را نمی دانم. شاید دلیل آن عدم حضور چنین مدل هایی در دنیای مد و فشن بود اما اکنون شما می توانید ببینید که حجاب در دنیای فشن مسیر خود را پیدا کرده و در حال صعود است.»

این مدل 23 ساله از اچ اند ام به خاطر احترامی که در طول فیلم برداری به او و محدودیت هایش گذاشتند، سپاسگذار است.

«Mariah Idrissi» که حجاب خود را از سن 17 سالگی رعایت کرد، از خانواده خود خواسته تا به عنوان یکی از مدل های فعال جامعه فشن و تبلیغات آغاز به کار کند.

او می گوید: «اگر یکی از عکاسان یا فیلمبرداران مرد نتوانند مشکل من را برطرف کنند، یکی از خانم ها را صدا می کنند و این برای من بسیار لذت بخش است. مثلا یک بار ساعت مچی من برعکس روی دستم بسته شده بود و عکاس مرد از یکی از خانم ها در خواست کرد تا آن را درست کند. این احترام او را به من نشان می دهد.»

[عکس: 660274_570.jpg]

«Mariah Idrissi» از این که توانسته در این زمینه فعالیت داشته باشد، احساس خوشحالی و رضایت می کند.

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: