امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولی ماه تولدتون و تعداد هم روز تولدتونه،جوابا رو کامنت کنید بخند?
استادم عاشق من شدieir
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه سوسکبه من پیشنهاد خاک برسری دادHuh
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه خرس منو به شدت مسخره کرد...zapsبی تربیت..خرس خودتیazxczaps
بعد تو تمام خنده هام پراز غمه....
پاسخ
سپاس شده توسط:
بقال سر کوچه به من گفت اشغال کثیف
asnaasnaasnaasnaasnaasna
❤ khoda❤
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه قصاب به من گفت خاک بر اون سرتHuh

غلط کرده مردک به من میگه خاکــــــــ..... باش تا حالیت کنم آآآآآآآآآآآی نفس کششششششasnaazxc
اگهـ شما כیــپلم خیــانت כاریــ...
ما כیـ ماهــیــا فوق تخصص انتقام כاریــم...!
گفتم כر جریــاטּ باشیــ!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
همسایمون به من پیشنهاد خاک بر سری داد ، بی تربیت .twol
ابر و باد و مه و خورشید و فلک یک شعر است / هر نسیم حرم کرب و بلا را عشق است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
ی خرس با من مثل سگ حرف زدasna
عطای دنیا را به لقایش بخشیدم
اگر قرار است
دنیایم تو باشی
پاسخ
سپاس شده توسط:
يه سوسك به من گفت چاق زشت
اخه چراااااا؟
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه کوتوله چاق مثل منهasnaasnaasnaasnaasnaasnaasna
اسفندی که باشی میشی ته تغاری خداااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ
سپاس شده توسط:
. منو یه احمق و خر فرض کرد
بازی بازی با دل ادمم بازی؟
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فقط یک نابغه می‌تواند تعداد دقیق دایره‌ها را پیدا کند؟ صنم بانو 0 1,289 ۳۰-۰۲-۲، ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر‌تر هستند؟ صنم بانو 2 268 ۲۹-۰۴-۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه همه چیز زندگی رو ساده میگیرن؟ صنم بانو 2 209 ۲۰-۰۴-۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
50 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
v.a.y (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، Ar.chly (۲۳-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، فرميسك (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، • Niha • (۱۲-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، "MJ" (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ)، raha22 (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، Neda0077 (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۴ ق.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، heliia (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، eris (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۳ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، elaheh.p (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، آشوب (۰۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، hannaneh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، dakhtare-darya (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۲-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، parisa1367 (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، barooni (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، armiti (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۶ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، محبوب (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ)، برف سیاه (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، ویرااا (۰۹-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، bahari (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، عسل6 (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ)، A.TG (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، maryamix (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، دخترشب (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، maral:) (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، d.ali (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ)، ستاره ی احساس (۲۶-۱۱-۹۵, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، آنا00 (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، نیـایــش (۰۹-۱۲-۹۸, ۱۰:۵۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان