امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اين زن ركورد بلندترين مژه چشم را در گينس شكست !!
Lightbulb 
[عکس: 20815418.jpg]

‌به نظر شما مژه هاي چشم یک انسان تا چه حد میتواند بلند باشد؟ اگر مژه هاي این زن را مشاهده نمایید مطمئنا باورتان نخواهد شد. متوسط قد مژه برای افراد معمولی بین 0.8 تا 1.2 سانتی متر است و اگرفقط بگوییم بانو یو جانژا مژه هاي ارتفاع دارد, بسیار او را حداقل گرفته ایم!

چرا که مو هاي رشدکرده در لبه هاي پلک این بانو به 12.4 سانتی متر رسیده است!به گزارش پارس ناز در کتاب رکوردهای جهانی رکوردهای گینس در سال 2018 در بخش «بلند ترین مژه های دنیا» که یکی از پرطرفدار ترین بخش ها محسوب می شود , بیش از 500 مدخل از نقاط گوناگون دنیاوجود دارد ولی هیچ یک از آن ها حتی به رکورد او نزدیک نیستند.

[عکس: 793548858-parsnaz-com.jpg]

[عکس: 363497574-parsnaz-com.jpg]

یو جانژا قبلا بعنوان مدیر صندوق سرمایه گذاری در شانگهای – چین کار میکرد , وقتی مژه های او که حتی از دهان او نیز عبور میکند, رسما در سال 2016 مورد اندازه گیری قرار گرفت , این خانم 49 ساله به سادگی صاحب رکورد جهانی شد. 

برخلاف چیزی که رسانه هاي غربی اخیرا گزارش کردند, مژه هاي این بانو در تمام طول مدت زندگی اش رشد نکرده است. او در صحبت با خبرنگاران چینی گفت, پس از بازنشسته شدن از سمت مدیریت یک کمپانی چند میلیون دلاری در سال 2013 , متوجه رشد چندان مژه هایش شد.
[عکس: 808842517-parsnaz-com.jpg]

بانو ملقب به پری گل ها
پس از آنکه وی اوقاتش را کاملا صرف گلکاری کرد و توانست بیش از 1600 گونه رز را پرورش دهد, بهاو لقب «پری گل ها» داده شد. گرچه می‌توان یقین داشت که ارتباطی بین سبک زندگی اخیر او ورشد مژه هایش وجود دارد! 

گرچه احتمالاً مژه هاي بلند , جذاب تلقی شود ولی ممکن است حتی بانو ها هم از فکر آنکه مژه ها به بینی شان برسد , وحشت کنند. گرچه این موضوع در مورد یو جانژا صدق نمی‌کند, بلکه او از رشدغیرمعمول مژه هایش پیشباز کرده و در نگه داری آنها تمام تلاش خود را میکند تا مبادا ناگهان به آنها صدمه برسد و حتی ادعا می‌کند مژه هاي بلند او برای او دردسر ندارد.

او می‌گوید: «مژه هاي بلند بسیار اعجاب انگیز است, آن ها نماد سلامت و طول عمر میباشند. بخشی ازبدن من است و من همۀ وقت مراقب آن ها خواهم بود, صورتم را به آرامی می‌شویم تا به صورت تصادفی نیز به آن ها صدمه نزنم.»بر طبق گزارشات مژه هاي پلک چپ او بلندتر از پلک دیگر است ولی از آنجا که مژه هاي پلک راست او ده برابر بلندتر از مژه هاي یک فرد معمولی است, به هرحال هر دو بلند و قابل دقت به نظر می رسند.
[عکس: 2069730022-parsnaz-com.jpg]
 جالب است که چند سال پیش مردی اهل شهر کی یف- اوکراین برای داشتن مژه هایي به ارتفاع سه سانتی متر خبرساز شد, ولی حالا با در نظر گرفتن مژه هاي بانو یو, او معمولی به نظر می رسد!
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
من بودم که اعصاب نداشتم یه مو مرتب رو پوست صورتم حرکت کنه، Huh ‌کوتاهش می کردم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
من بچه بودم مژه هام بلند بود اما نه تا این حد،مثه ی آدم معمولی
مژه هامو تو بچگی چیدم،هعییی
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود