امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اژدها واقعی از آب درامد
به گزارش بولتن نیوز،صاحب یک باغ میوه در خانه خود در طبقه دوم ساختمان با صدای جیغ جیغ موش و صدای عجیبی مانند صدای نعره پلنگ از خواب بیدار می‌شود. این مرد پله‌ها را می‌گردد و متوجه این حیوان عجیب می‌شود.

یک اژدهای سفید با سبیل‌های بلند و دو شاخ یک موش را دهان دارد. او از ترس این حیوان عجیب که از پله‌ها خودش را پایین می‌انداخت ۸ گلوله به او شلیک کرد. بعد از اینکه مطمئن شد این حیوان کاملا مرده ‌است تازه متوجه عجیب بودن او شد. یک اژدها با موهای سفید خرگوشی است.

او به خبرنگاران گفت که من فکر نمی‌کنم این حیوان اژدهای سفید باشد زیرا طبق باور چینی‌ها اگر اژدهای سفید وارد مکانی شود با خودش میلیو‌نها دلار و شانس می‌آورد اما این اتفاق برای من نیفتاد.

به هر حال او قصد ندارد اعضای بدن او را از بین ببرد و می‌خواهد جسد این جانور عجیب را برای نمایش عمومی بگذارد.

این روزها اینترنت با این اژدهای عجیب پر از شگفتی شده‌است. چقدر احتمال دارد این داستان و این عکس واقعیت داشته باشد. شما چه فکر می‌کنید؟

[عکس: 34643334987425150534.jpg]
[عکس: %D8%A7%DA%98%D8%AF%D9%87%D8%A7.jpg]
اگر مغز انسان چنان ساده میبود که ما از آن سر در می آوردیم ، هنوز جنان احمق بودیم که هیچ از آن سر در نمی آوردیم .... دنیای سوفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
بیچاره اژدها البطه اگه واقعی باشه نه؟
اگر مغز انسان چنان ساده میبود که ما از آن سر در می آوردیم ، هنوز جنان احمق بودیم که هیچ از آن سر در نمی آوردیم .... دنیای سوفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعی نیستdfgh
اژدها افسانستxcvl
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط: