امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه بخوای به یه نفر بفهمونی که دوستش داری چیکار میکنی؟
[عکس: 110367702-6490fe0e8c7931901921297ecffca8f5-520.jpg]
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

سپاس شده توسط:
براش نامه مینویسم
مردمی رادیدم

برای داشتن ظاهری زیبا

وقت وهزینه زیادی راصرف کردند

اما برای داشتن ذهنی زیبا هیچ
سپاس شده توسط:
ارزششو داشته باشه بهش ميگم ... خيلى راحت من دوست دارم
امضای خدا پای تمام آرزوهایتان....
سپاس شده توسط:
من چرا بگم خودش بیاد بگهAngryAngryAngryAngryAngry
سپاس شده توسط:
بستگى داره ... اگه بگه كه اونم به من علاقه داره ، منم بهش ميگم ... رودربايسى كه نداريم با كسى :/
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
نوشتن....
اینجوری راحت تره برام
داستان کوتاه:
رمان (درحال تایپ):
سپاس شده توسط:
بهش میگم
و گفتم
و بازم بهش میگم
سپاس شده توسط:
میرم جلو روش
تو چشماش نگاه میکنم
یه لبخند ملیح
میگم:
هوووی خره
دوست دارم[عکس: xcvl.gif]
سپاس شده توسط:
میگم بهشasnaasna

ولی یکی از محالاته من به کسی بگم دوست دارمasnaasnaasnaasna
سپاس شده توسط:
ان شا الله عاشق نمی شمxcvl
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همین لحظه همین الان داری به چی فکر میکنی؟ varesh 1,067 26,647 ۱۰-۰۸-۹۶، ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  اگه فقط یه بچه داشتین دوست داشتین دختر باشه یا پسر؟ .fatemeh 35 1,980 ۲۰-۰۳-۹۶، ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  دوست داری همسراینده ات اهل کدوم شهر باشه marjanjooon 37 2,746 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
33 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۶ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۱-۰۶-۹۷, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، نويد (۱۹-۰۸-۹۷, ۰۳:۴۸ ق.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، ghazaleh (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، elham zelzele (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، heliia (۳۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، آرام18 (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، آشوب (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، Death (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، *گیسو* (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، T a R a N e (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، dokhtarehava (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، sarika (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۶-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، barooni (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۵:۵۸ ق.ظ)، صنم بانو (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، sahar* (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، hanane (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۲:۰۴ ق.ظ)، مشیانه راد (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، baharebarari (۳۱-۰۲-۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ)، maral:) (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۲ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۶:۲۰ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، d.ali (۱۰-۰۹-۹۵, ۰۸:۲۰ ق.ظ)، :)nafas (۱۳-۱۲-۹۵, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، salina (۱۶-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، نیـایــش (۲۱-۰۶-۹۷, ۰۱:۱۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان