اگه بفهمی نفر قبلی همسایته ،چیکا میکنی؟
اگه بفهمی نفر قبلی همسایته چیکار میکنی؟!
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
سپاس شده توسط:
هیچی میگم سلام
تصویرقشنگیست که در صحنه ی محشر مادورحسینیم(ع) و بهشت است که مات است!
سپاس شده توسط:
خونمو عوض میکنم :))
خدایا،زندگی جوریه که انگار یه مادر میخواد هم برنه هم بگه گریه نکنـ!
سپاس شده توسط:
كار خاصي نمي كنم
Tongueazsx
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
سپاس شده توسط:
هیچی....dfgh
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:
شام میرم خونشasna
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
سپاس شده توسط:
میررررم خونشووون ، کلی اذیتش می کنمTongue
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
سپاس شده توسط:
هيچى! كار خاصى بايد كرد مگه ؟! :/
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
خیلیم عالی ازش اتو میگیرم Tongue
سلام همسایه خوبی چه خبرا؟ خونواده خوبن؟Shy
من یه سربیام پروفایل شما ببینم چه خبر اچیزی پیدا میکنمasna
خدایابگیرازمن هرآنکس که توراازمن میگیرد........
سپاس شده توسط:
هيچي مردم ازاري جزو كارهاي خاص حساب ميشه عايا؟xcvl
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 956 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه گفتی چرا میام انجمن؟! d.ali 25 897 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۶ ب.ظ
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 942 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
87 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
nafas (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۷ ق.ظ)، sadaf (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، بانوی جنوب (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۷ ق.ظ)، N!rvana (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، zahra16 (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، hadis hpf (۳۰-۱۱-۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ)، نويد (۳۰-۱۱-۹۵, ۰۲:۱۰ ق.ظ)، Katayoon (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۷ ق.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، • Niha • (۰۴-۰۹-۹۵, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، maede khanoom (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ)، Aiden22 (۲۱-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، asma123 (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ)، €ستايش€ (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۶ ق.ظ)، heliia (۱۹-۰۶-۹۹, ۱۱:۳۳ ق.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۷:۳۰ ق.ظ)، T a R a N e (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، nza3380 (۱۸-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، سدنا (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، *hasti* (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۰۳ ق.ظ)، barooni (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ)، armiti (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، aydil (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، صنم بانو (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۸:۲۹ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۶ ق.ظ)، فائزه 2 (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، hanane (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۱ ق.ظ)، برف سیاه (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، bahari (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، M@rzi (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۰ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ثـمین (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، دخترشب (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، AsαNα (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۸ ق.ظ)، hananee (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، نانا32 (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ)، nazanin213 (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، .AtenA. (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، دختربهار (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۳ ق.ظ)، Land star (۱۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، •Vida• (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ)، ستاره ی احساس (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، "Ava" (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، ebrahime (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، Elesa (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، Cactus._ (۳۰-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ)، taranomi (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ)، maTisA (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، "فاطیما79" (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۰-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ)، پرستو مهاجر (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۹-۱۱-۹۶, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، zahraaaaaaaa (۰۲-۰۳-۹۹, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، عین‌الله‌باقرزا (۱۵-۰۲-۹۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان