امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این‌ها با مداد رنگی خلق شده‌اند!

باشگاه خبرنگاران: بازی با رنگ ها کاری است که همه ما در کودکی انجام داده ایم حتی اگر زمانش برسد الان هم حاضریم تا دستی به مداد رنگی برده و نقاشی بکشیم. مداد رنگی دنیای بسیار بزرگی دارد و در دست هر فردی می تواند به گونه ای خاص استفاده شود. کودکان برای نشان دادن افکارات کودکانه و بزرگترها برای هنرنمایی و کشیدن نقاشی های چشم نواز.

"هتر رونی" هنرمندی 20 ساله است که از بدو تولد همراه با مداد رنگی بزرک شده و حالا تبدیل به یکی از بزرگترین نقاش های حال حاضر دنیا شده است. این دختر جوان می تواند هر کاری را با استفاده از مداد رنگی انجام دهد و به گفته بسیاری از هنرمندان بزرگ او بی نظیرترین نقاشی ها را با استفاده از مداد رنگی می کشد.

[عکس: 290536_851.jpg]

علاقه اصلی این دختر حوان به نقاشی کشیدن از هنرمندان و افراد مشهور است. دقت در هر نقاشی به خوبی قابل مشاهده است زیرا کمترین جزئیات هم در آن دیده می شود. او در شبکه های اجتماعی صفحات مختلفی برای خود ایجاد کرده است و به خاطر زیبایی کارهایش طرفداران فراوانی را پیدا کرده است.

او ابتدا نقاشی ها را با مداد سیاه روی کاغذ پیاده کرده و سپس با مداد رنگی مشغول رنگ آمیزی آن می شود.این نکته را باید قید کنیم که در هر نقاشی او حدود 2 ساعت و نیم تنها مشغول کشیدن طرح اولیه است. و هر نقاشی برای تمام شدن به یک روز زمان نیاز دارد که نشان از سرعت بالای هتر است. بخشی از کارهای او را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

[عکس: 290537_459.jpg]

[عکس: 290538_177.jpg]

[عکس: 290539_935.jpg]

[عکس: 290540_374.jpg]

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه هنرمندانه....xcvl

ممنون عزیزم...mara
*باران همیشه میبارد اما مردم ستاره را بیشتر دوست دارند*

نامردیست آن همه اشک را به یک چشمک فروختن*
پاسخ
سپاس شده توسط:
امکان ندارهxcvl..عالیه
من یه فضانوردم که تازه به زمین اومده..(0 +)!؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
شبیه عکس شده آورین Shy
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعا نقاش خوبی بوده
بیچاره دلم با دیدنت باز هم لرزید
نمیدانست تو همان بی وفای دیروزی
بیچاره دل است عقل ندارد
پاسخ
سپاس شده توسط:
Heart 
واقعاعالیه.هنرمندانه.maramaramaraaacpaacpaacp
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط: