امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این تصاویر حرفهای زیادی برای گفتن دارند (4)

ایران سان: یک روستایی هندی که با بخطر انداختن خود، جان تعدادی بچه گربه را خطر مرگ حتمی در سیل شهر کوتاک نجات میدهد

[عکس: 125450_615.jpg]

[عکس: 125451_180.jpg]

تابلویی که در ورودی یک مغازه کتاب فروشی در آمریکا نصب شده است.

در ساعات شلوغی هر یک کتاب 50 سنت و هر 5 کتاب فقط 2 دلار.

اگر مغازه بسته بود با خیال راحت کتاب مورد علاقه خود را بردارید و بعدا مبلغ آنرا با من حساب کنید.

همیشه و هرلحظه: اگر احساس کردید که به کتابی نیاز دارید و نمیتوانید هزینه آنرا پرداخت کنید هیچ اشکالی ندارد. کتاب را بعنوان هدیه بر دارید.

کمک های نقدی نیز پذیرفته میشود.

[عکس: 125452_146.jpg]

نوشته روی تابلو:

"اگر جایی استخدام نشده اید و در حال پیدا کردن کار هستید و نیاز به یک دست لباس تر و تمیز برای مصاحبه شغلی دارید، ما در خشکشویی پلازا این کار را برای شما به رایگان انجام میدهیم."

این خشکشویی آمریکایی به بیش از 2000 نفر کارمند بدون شغلی که در جستجوی کار بودند و نمیتوانستند هزینه خشک شویی لباس رسمی شان برای مصاحبه را پرداخت کنند کمک کرد. مدیر مغازه برآورد کرد که این خشکشویی رایگان چیزی بالغ بر 32 هزار دلار برای وی هزینه در بر داشته است.

[عکس: 125453_957.jpg]

وعده غذایی رایگان برای افراد بی خانمان هر جمعه ساعت 3 الی 5 بعد از ظهر;

[عکس: 125454_308.jpg]

یکبار من و همسرم و کودک یکساله ام برای ناهار بیرون رفته بودیم و این چیزی بود که بر روی صورت حسابمون دیدیم

"یک نفر یکبار ناهار ما را در هنگامی که زوج جوانی بودیم حساب کرد، این کار او اثر شگفتی بر روی ما گذاشت، بنیانگذار این رفتار خوب یک پدر و مادر خوب بودند
تو هم این کار را ادامه بده، فرصت ها به زودی از دست می روند"

[عکس: 125455_990.jpg]

آیا میتوان شرحی برای این تصویر نوشت؟

[عکس: 125456_602.jpg]

در جریان یک تظاهرات در برزیل یک ژنرال دستور داد : لطفا نجنگید! نه در روز تولد من.

سپس یک گروه از معترضان او را این گونه سورپرایز کردند .

[عکس: 125457_798.jpg]

این یک مهربانی تصادفی و رندوم است، اسنکت را من حساب کرده ام! از امرزت لذت ببر

[عکس: 125458_355.jpg]

یک مادر 97 ساله در چین ، به مدت نوزده سال است که هر روز پسر فلج 60 ساله خودش را مراقبت می کند و غذا می دهد. بی دلیل نیست که بهشت زیر پای این فرشتگان است

[عکس: 125459_125.jpg]

من یک مامور پست هستم و هرازگاهی این متن های کوچیک را به صورت تصادفی در صندوق مردم می اندازم. " سلام، لطفا یادت باشه که تو یک انسان زیبا هستی و می تونی به هرچی که دوست داری برسی! آرزو می کنم که یک روز خوب و بی نظیری داشته باشی!"

[عکس: 125460_287.jpg]

یک پدر و مادر در حال بوسیدن و خداحافظی از دخترک مرده شان هستند، شما متعجب خواهید شد اگر بدانید چرا تمام کادر پزشکی مشغول تعظیم و احترام به این پدر و مادر هستند،چون در کمتر از یک ساعت در اتاق کناری دو تا کودک توانایی زندگی دوباره یافتند که علتش کلیه و کبد اهدا شده این دختر کوچک بود

[عکس: 125461_329.jpg]

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، لیلی ، admin
واقعا جالب بود تحت تاثیر قرار دادmara
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی
تشکرررررررررررررررررررررررررر خیلی جالب بودنmaramaramaramara
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی
خیلی عالی بودن .... این تصاویر نشون میدن که حس انساندوستی و عاطفه ها هنوز زنده اند
پاسخ
سپاس شده توسط:
اخیzapszapszapszapszapszapszapszaps

به این نتیجه رسیدم که بعضی چیزا رو دارم بعضیا چیزارو ندارم !
مثلا معرفت دارم ولی لنگه ندارم!
پاسخ
سپاس شده توسط: