امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این خانم مدل درخواست جهانی نمود تا می توانند او را زیبا کنند!+تصاوی
استانداردهای زیبایی در شهر شما چیست؟به نظر شما افراد شهر شما چه چیزهایی را ملاک زیبایی می دانند؟به گزارش دیلی خبر خانم ماری سوثارد اوسپینا که در کار مدل و زیبایی است در یک اقدام جالب سعی نمود ملاکهای زیبایی را در کشورهای مختلف مورد برسی قرار دهد.برای رسیدن به این هدف تصیری از خود را برای 21 ادیتور عکس در سرتاسر جهان فرستاد

[عکس: 1419005363_dailykhabar_ir_1.jpg]

الگوی زیبایی از نظر ادیتور کانادایی

[عکس: 1419005363_dailykhabar_ir_2.jpg]

استاندارد زیبایی از نظر یک فرد ساکن لاتویا

خانم ماری از انها درخواست نمود تصویر او را مطابق استانداردهای زیبایی شهر و کشور خود تغییر دهند.وی همچنین به انها گفت اینقدر در ادیت نمودن تصویر دقت نمایند که گویی قرار است عکس را برای یکی از مجلات فشن کشورشان بفرستند.
[عکس: 1419005363_dailykhabar_ir_3.jpg]

استاندارد زیبایی از نظر یک فرد مکزیکی

وی می گوید کارش را از خانم هونیگ الگوبرداری نموده است.خانم هونیگ نیز تابستان سال گذشته دست به چنین اقدامی زده بود.
خانم ماری می گوید من خیلی علاقمند بودم ببینم ویرایشگران چه تصویری از من را خواهند فرستاد.من می خواستم ببینم چه تغییراتی روی عکس من ایجاد می نمایند.وی می افزاید اکثر ویرایشگران دوست داشتند او را خانم لاغر اندامی نشان دهند.وی می گوید سه نفر از ادیتورهای عکس از کشورهای اوکراین،لاتویا و مکزیک او را حیرت زده نموده اند.این سه فرد کلا دست به تغییرات جدی در ساختار استخوانی و سایز خانم زده بودند.
[عکس: 1419005363_dailykhabar_ir_4.jpg]

زیبایی از نظر یک فرد پاکستانی

[عکس: 1419005363_dailykhabar_ir_5.jpg]

زیبایی از نظر انسان اوکراینی

وی پس از مشاهده تصاویر جدیدش در سخنانی گفت من به این باور رسیدم که زیبایی تعریف خاصی ندارد و از دید افراد متغییر است.بنا بر این رسیدن به یک الگوی واحد در زیبایی کاری بیهوده است

[عکس: 1419005363_dailykhabar_ir_6.jpg]

الگوی زیبایی از نظر یک فرد ویتنامی

سایر ادیتورها تنها به میک اپ خانم اکتفا نموده بودند و برخی مانند ادیتور کانادایی لباس به تن خانم
پوشانده و مدل موی کوتاه برایش ساخته بود.
وی گفته است در کشورش ایسلند کسی حاضر به انجام این کار نداشته و دو سه نفر از ادیتورها مخالف چنین کارهایی بوده اند
پاسخ
سپاس شده توسط:
ازنظر فرد مكزيكى از همه خوشكل تر شده
امضای خدا پای تمام آرزوهایتان....
پاسخ
سپاس شده توسط:
ازنظر فرد مكزيكى از همه خوشكل تر شده
هرسال روز تولدم شمع هاي بيشتري برايم اشك ميريزند......
پاسخ
سپاس شده توسط:
اين ديگه ابتكاري جديد بود
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
من مکزیکیروترجیح میدم
پاسخ
سپاس شده توسط:
من مکزیکو بیشتر دوست داشتمmara

در میان مردم چشمت نگاهی دیده ام
بی گناهی را در آغوش گناهی دیده ام

رمان"بی گناهی در آغوش گناه"

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=126640
پاسخ
سپاس شده توسط: