امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بابک: همیشه که نباید قهرمان شد!
خبرگزاری فارس: حسن بابک در مورد شکست تیمش در اولین مبارزه جام‌جهانی گفت: نمی‌توان مشکل خاصی را در خصوص شکست ایران برابر آذربایجان نام برد. ما مشکل اردویی نداشتیم و تنها در برخی از موارد به خاطر فشار تمرینات متعدد خستگی ایجاد می‌شود و این خستگی روی تیم تاثیرگذار بود.

وی افزود: اینکه بگوییم در جام جهانی نباید ببازیم غیر ممکن است و این باخت می‌تواند پلی باشد برای پیروزی‌ها در مسابقات جهانی و حتی المپیک. به اعتقاد من آذربایجانی‌ها نیز زحمت زیادی کشیده‌اند و سرمایه‌گذاری زیادی انجام دادند و با وقت زیادی که می‌گذارند امروز توانسته‌اند برابر تیم نصف و نیمه ایران موفق باشند.

مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی کشورمان خاطر نشان کرد: تنها حضور در اردوها کافی نیست و ما 10 ماه است که کار را آغاز کرده‌ایم و در این چند ماه 5 مسابقه مهم را پشت سرگذاشته‌ایم و به نظر من نمی‌توان در تمامی مسابقات اول شد. در هر صورت نمی توان همیشه از تیم انتظار قهرمانی داشت. ما در بازی های آسیایی، مسابقات جهانی، قهرمانی آسیا و جام جهانی قبل قهرمان شدیم، اما نمی شود که همیشه این جایگاه را حفظ کرد.

بابک ادامه داد: هیچ کشوری شرایطش اینگونه نیست که همیشه اول باشد. به اعتقاد من نباید احساسی برخورد کرد و اگر اینگونه باشد اکنون باید کشتی روسیه تعطیل می‌شد. روس‌ها در مسابقات جهانی و جام جهانی گذشته به ایران باختند اما همچنان تلاش می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی‌کنید که نیاز است تا از مربیان خوزستانی که این تعداد کشتی‌گیران سازنده را پرورش داده‌اند استفاده کنید، گفت: هر چه آیین‌نامه بگوید ما نیز انجام می‌دهیم و مربیان را بر اساس آن انتخاب خواهیم کرد. البته قرار نیست که با هر برد و باختی ما همه چیز را به هم بریزیم. درست است که برابر آذربایجان شکست خوردیم اما تیم ما تمام نفرات را در اختیار نداشت و باید روی نقاط ضعف‌مان کار کنیم.
پاسخ
سپاس شده توسط: