امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باربی محجبه محبوب اینستاگرام شد
باربی محجبه محبوب اینستاگرام شد
انتشار عکس‌هایی از باربی محجبه در اینستاگرام، این عروسک را این روزها به ستاره اینستاگرام بدل کرده است.
پایگاه خبری ایران خبر: انتشار عکس‌هایی از باربی محجبه در اینستاگرام، این عروسک را این روزها به ستاره اینستاگرام بدل کرده است.

به گزارش «بی.بی.سی»: «عروسک معروف «باربی» توسط وبلاگ‌نویس نیجریه‌ای شمایل جدیدی به خود گرفته و ظاهرا مورد استقبال کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام هم واقع شده است.»

[عکس: 898974_975.jpg]

«حنیفه آدم» نام این فارغ‌التحصیل علوم پزشکی و وبلاگ‌نویس است که از دو ماه پیش انتشار عکس‌های عروسک «باربی» محجبه را در فضای مجازی شروع کرده است.

[عکس: 898975_542.jpg]

او در مصاحبه خود با «میک» می‌گوید: ایده زمانی به ذهنم رسید که داشتم فکر می‌کردم چه می‌شود عروسکی را دقیقا مثل خودم لباس بپوشانم.

http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1...76_663.jpg

«حنیفه» 24 ساله اعلام کرده به زودی عروسک‌های «حجاربی» را برای فروش در بازار عرضه خواهد کرد.

[عکس: 898977_674.jpg]

او همچنین می‌گوید که دوست داشته «باربی»های سیاهپوست را هم به این شکل درآورد اما این نوع عروسک را در نیجریه پیدا نکرده است.

[عکس: 898978_663.jpg]

این جوان مسلمان اعلام کرده که امیدوار است الهام‌بخش و مشوق دختران برای استفاده از حجاب شود. او در ابن‌باره می‌گوید: این کار به معنای داشتن یک گزینه جایگزین و آگاهی‌بخشی درباره عروسک‌هایی است که می‌توانند فرهنگ و مذهب شما را داشته باشند و شبیه شما شوند. که این در پایان به رشد عزت نفس‌تان کمک می‌کند.

[عکس: 898979_402.jpg]

حنیفه آدم
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه جالبه ! رواج حجاب میکنن با باربیای بدبخت
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد