امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازوبند کاپیتانی حق بازیکن پیشکسوت است
Rainbow 
سیاوش اکبرپور:

بازيکن تيم فوتبال استقلال گفت: استقلال در جام باشگاه‌ ها قرعه سختی دارد و نباید اجازه دهیم مشکلات حاشیه‌ای به تیم لطمه بزند.
سیاوش اکبرپور در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: تیم استقلال در حال حاضر در شرایط مطلوبی به سر می‌برد به خصوص بعد از بازی با گهر که تیم ما موفق شد در جام حذفی این تیم را شکست دهد.

وی در خصوص حضور فرهاد مجیدی در ترکیب استقلال گفت: خوشبختانه حضور فرهاد در تیم باعث افزايش روحيه بازيکنان تیم شده و من امیدوارم که بتوانیم در ادامه فصل با پیروزی‌های پیاپی دل هواداران را شاد کنیم.

اکبرپور در خصوص شایعه جدا شدن جواد نکونام از ترکیب استقلال بعد از حضور فرهاد مجیدی گفت: جواد نکونام از بازیکنان پیشکسوت و با تجربه فوتبال ایران است و من فکر نمی‌کنم که مسئله کاپیتانی برای این بازیکن مهم باشد و نباید اجازه دهیم که این مسائل به تیم لطمه وارد کند به هر حال بازوبند کاپیتانی حق بازیکن پیشکسوت است.

بازيکن تيم فوتبال استقلال تصریح کرد: تیم استقلال در جام باشگاه‌ها آسیا با قرعه سختی روبرو است و اعضاي تیم نباید اجازه دهند که این شایعات به تیم صدمه وارد کند و هواداران این موضوع را به مدیریت باشگاه واگذار کنند./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: