امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازگشت به استقلال اشتباه بزرگ مجيدي است
Rainbow 
روشن:

پيشكسوت تيم فوتبال استقلال گفت: وقتي فرهاد مجيدي از فوتبال خداحافظي كرد، بهترين تصميم را گرفته بود اما حالا چرا به استقلال آمده است.
حسن روشن در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: وقتي فرهاد مجيدي تصميم به خداحافظي از فوتبال گرفت، بهترين كار را كرد. اين حرف را به خاطر شخص خودش مي گويم چون فرهاد با آن تصميم جاودانه مي شد اما حالا چه چيزي باعث شده كه برگردد و در استقلال بازي كند.

پيشكسوت تيم استقلال افزود: فرهاد مجيدي با بازگشت به استقلال بزرگ ترين اشتباه عمرش را مرتكب شد اينكه چرا فرهاد بزرگ ترين اشتباه را كرده را بعداً متوجه مي شويد اما خداحافظي او از فوتبال موقعيت خوبي بود تا جاودانه شود چون مردم او را در استاديوم ها تشويق مي كردند و همان تشويق هاي مردم باعث شد كه دنبالش بروند.

وي در ادامه گفت: الان هم مي خواهند با جذب فرهاد مجيدي هم مردم را آرام كنند من هم شايد 20 سال قبل خوب بازي مي كردم اما آيا الان هم بايد به دنبالم بيايند و من هم به استقلال بروم؟

روشن در پايان گفت: فرهاد اول فصل با من تماس گرفت و مشورت خواست و من هم او را راهنمايي كردم و در آن مقطع بهترين تصميم را گرفت./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: