امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازیکن خوب، فقط به خاطر پول جذب تیم نمی شود
Rainbow 
مربی تیم پینگ پنگ:

مربی باسابقه تیم تنیس روی میز گفت: با وجود صحبت های حاشیه ای آنچه که باعث جذب بازیکنان قوی به تیم ما شد فقط پول نبود.
ابراهیم علیدخت در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: بعضی افراد پشت تیم دی صحبت هایی را می کنند و می گویند اینکه چهار بازیکن قدرتمند را دور هم جمع کنی و قهرمان شوی که کار بزرگی نکرده ای! من در پاسخ به آنها می خواهم بگویم که بازیکن خوب گرفتن کار هر کسی نیست.
وی با دلخوری ادامه داد: آنچه که بازکینان خوبی همچون نوشاد و نیما عالمیان، واحد مالمیری و شهرام سربخشیان را به تیم دی جذب کرده است فقط پول نیست زیرا تیم‌های پتروشیمی بندر‌امام ماهشهر و دانشگاه آزاد هم کمتر از ما خرج نکرده‌اند من فکر نمی‌کنم بودجه ما خیلی هم بیشتر از آنها باشد.
علیدخت خاطرنشان کرد: بازیکنان خوب به دو دلیل جذب یک تیم می شود یکی از آنها اعتبار تیم است و دیگری اعتبار مربی و از نظر فنی، این طور نیست که هر جا پول بدهند همان جا برود و قهرمانی هم از آن تیم پولدار شود.
وی برای تأیید گفته خود، بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا را مثال آورد و بیان کرد: بسیاری از بازیکنان تیم بارسلونا، از تیم های دیگر با رقم های بسیار بالاتر پیشنهاد بازی دارند در حالی که حاضر نیستند از بارسلونا بروند پس نمی توان گفت هر تیم پینگ پنگی که 300 تا 400 میلیون بودجه در اخیتار داشته باشد به طور قطع بازیکنان خوب را هم می گیرد و قهرمان می شود.
مربی با سابقه تنیس روی میز کشورمان در پاسخ به این سوال که به نظر وی کار تیم دی در دور برگشت لیگ برتر تنیس روی میز به آسانی دور رفت خواهد بود یا خیر گفت: ما در دور رفت هم کار راحتی را نداشتیم این گونه نبود که تیم ها بسیار از ما ضعیف تر باشند، سطح مسابقات بالا بود و ما بی رقیب نبودیم فقط بازیکنان ما خوب بازی کردند و نتیجه گرفتیم من فکر می کنم کار ما در دور برگشت ساده تر هم می شود زیرا حتی اگر ببازیم هم قهرمان می شویم
وی تأکید کرد: برخی می گویند بازیکنان تیمشان در هفته های ابتدایی آمده نبودند و نوشاد و نیما به این دلیل که در تورنمنت های برون مرزی شرکت می کردند آماده تر بودند و اگر در هفته های میانی با تیم دی مسابقه داشتند حتما نتیجه بهتری می گرفتند اما مگر اکنون نوشاد و نیما به مسابقه ای رفته اند؟ هر کس سلیقه ای دارد و مطابق آن صحبت هایی را مطرح می کند اما این مسائل دلیل قانع کننده ای نیست که ما در دور برگشت چون تیم ها آماده تر شده اند کار سخت تری را داشته باشیم.
المپیکی سابق تنیس روی میز کشورمان ضمن ابراز رضایت از اقدامات مدیرعامل تیم دی در این خصوص گفت: صادق فرامرزی مدیرعامل تیم دی همیشه کنار تیم ما بوده است کدام یک از مدیعامل های تیم های حتی یک بار بازیکنان تیمشان را دیده اند؟ وی همیشه حتی در تمرین کنار بازکینان است حتی در بازی این هفته وقتی می خواستیم به همدان بیاییم تیم را بدرقه کرد و حمایت خود را هیچ وقت از ما دریغ نکرده است خوب این مسئله بسیار در قهرمانی ما در نیم فصل نقش داشته است./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: