امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازیگر «لاتاری» از رشیدپور عذرخواهی کرد
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲     

هادی حجازی‌فر بابت درخواستش از محمدحسین مهدویان برای «زدن در دهان مجری برنامه هفت»، از رضا رشیدپور عذرخواهی کرد.
سینم ا سینم ا: هادی حجازی‌فر، بازیگر فیلم «لاتاری» که مطلبی در صفحه اجتماعی‌اش در مورد رضا رشیدپور، مجری برنامه «هفت» سر و صدا به پا کرده بود شب گذشته، پنجشنبه ۱۹ بهمن در برنامه تلویزیونی «سینم ا دو» به صورت تلفنی در این خصوص توضیحاتی داد.

[عکس: 1577422_185.jpg]
 حجازی‌فر، رشیدپور را به لو دادن داستان «لاتاری» متهم کرده بود و از کارگردان فیلم، محمدحسین مهدویان که مهمان آن برنامه بود گلایه کرده بود که چرا «در دهان مجری نزده است»، او در این مورد گفت: «فردای همان روز کامنتی در صفحه اجتماعی آقای رشیدپور گذاشتم و بابت کلمه‌ای که استفاده کردم، عذرخواهی کردم. اما علت ناراحتی و عصبانیت من این بود که ساعت سه صبح برنامه «هفت» را دانلود کردم و دیدم حسین مهدویان دارد بال بال می‌زند و خواهش می‌کند این بخش از داستان را لو ندهید اما باز هم مجری برنامه این کار را تکرار می‌کند.»

او اضافه کرد: «ما یک تیم هستیم که منافع شخصی‌مان را در قبال منافع گروهی نادیده می‌گیریم. یعنی این گونه نیست که وقتی یک فیلم را بازی می‌کنم، برایم کار تمام شده است و این حس را برای تمام فیلم‌های دیگری که بازی می‌کنم نیز دارم و این از روحیه تئاتری من می‌آید.»

بازیگر فیلم‌های «ماجرای نیمروز» و «به وقت شام» درباره آن ماجرا ادامه داد: «همین احساس باعث شد، وقتی اتفاقات برنامه را دیدم، عصبانی شوم و همان موقع آن مطلب را در صفحه اجتماعی‌ام نوشتم. اما وقتی ساعت هشت صبح می‌خواستم به سر کار بروم، پشیمان شدم و آن را پاک کردم اما دیدم بعد از ظهر آقای رشیدپور عکس پست من را گذاشتند و باعث پخش شدن این مطلب شدند و زیر آن نیز مطلبی نوشتند و از موضع بزرگوارانه با من صحبت کردند. اما به هر حال همین مسئله باعث شد لشکر زامبی‌ها به صفحه من حمله کنند و ما را بی‌نصیب نگذاشتند اما باز هم بابت استفاده از آن کلمه، عذرخواهی می‌کنم.»
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
اینام درگیرن، تکلیفشون با خودشون مشخص نیست dfgh
یه روز بد و بیرا میگه یه روز عذرخواهی میکنم
خدا شفا نمیدی چرا asna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: