بازی لقب..لقب نمیذارین؟!
xcvlکوزت
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
بی مزه

ﻣﻐــــــــﺮﻭﺭ ﻧﯿﺴﺘـــــﻢ ..…!!
ﻓﻘﻂ ﺩﻧﯿــــــﺎ ﺑﻬﻢ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ
تـــــــﻮﺟﻪ ﺯﯾﺎﺩ
ﺑﯽتوﺟــــــــﻬﯽ میاره
سپاس شده توسط:
خوشگل..
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:
غمگین

ﻣﻐــــــــﺮﻭﺭ ﻧﯿﺴﺘـــــﻢ ..…!!
ﻓﻘﻂ ﺩﻧﯿــــــﺎ ﺑﻬﻢ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ
تـــــــﻮﺟﻪ ﺯﯾﺎﺩ
ﺑﯽتوﺟــــــــﻬﯽ میاره
سپاس شده توسط:
xcvlقاطی
سپاس شده توسط:
پرو ..و البته فضول...
هاهاها تا تو باشی به دوستای من بد نگی...
ولی در کل...عجیب..xcvl
مشکل اینجاست
هرچه صبورتر میشوی
دنیا پروترمیشود..
سپاس شده توسط:
asnaباور کن عجیب نیستم به دوستت هم بد نگفتم... گفتن نمیشناسمش حس بدی رو به ادم میده من دوست دارم با همه صحبت کنم حتی اگه نشناسمش سعی میکنم گفت و گویی رو باهاش اغاز کنم اگه مایل باشه بحث رو ادامه میده اگه مایل نباشه مثل دوست شما میگی بی مزه یعنی سربه سر من نذار غریبه... شما هم در کل دوست خوبی هستی
سپاس شده توسط:
خشن[عکس: xcvb.gif]
سپاس شده توسط:
asnaشیطون
سپاس شده توسط:
ازش می ترسم..[عکس: xcvb.gif]
(ارواح عمم)
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue اواتار بازی hadis hpf 10 704 ۲۹-۰۲-۹۹، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ملکه برفی
  بازی اسم وفامیل جدید Ice Prance 1,557 47,635 ۰۱-۰۱-۹۶، ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۱ ق.ظ)، لیلی (۱۶-۰۲-۹۶, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، sadaf (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، آرزو (۱۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، بانوی جنوب (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، v.a.y (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ)، N!rvana (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، ......... (۰۲-۰۴-۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، Tasnim (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، zahra16 (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۲ ق.ظ)، hadis hpf (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، نويد (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، Katayoon (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، Mahdiye (۱۵-۰۱-۹۶, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، SilentCity (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، hedy (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۴ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، • Niha • (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، maede khanoom (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۹ ق.ظ)، ****Dayan**** (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، ghazaleh (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، نیاز (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، Neda0077 (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ)، دختر ایران (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، asma123 (۲۳-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ)، raha..79 (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۳۵ ق.ظ)، heliia (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، eris (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، nobody (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، elaheh.p (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، آشوب (۱۴-۰۱-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۳:۳۴ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، hannaneh (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، مارکیز (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، Death (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، fatemeh ghasemi (۳۰-۰۷-۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، 2fan2314 (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۶ ق.ظ)، Feryal* (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، T a R a N e (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، مرضیه 3 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، RASHNOU (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، parysa7 (۲۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۴ ق.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، nza3380 (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، revota1999 (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، سدنا (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، sarika (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۹-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، nasim30 (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، barooni (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، aydil (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ)، لیلا خفن (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، صنم بانو (۱۸-۰۲-۰, ۱۰:۵۱ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، shadon (۲۵-۰۱-۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۷-۰۴-۰, ۰۲:۳۱ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، sahar* (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، آق جمشید (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۲:۵۵ ب.ظ)، hanane (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۷ ب.ظ)، زمرد (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، محبوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، mahlabolandi79 (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۲ ق.ظ)، ӄoCholOo (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ)، برف سیاه (۲۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، nafas:) (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، naznazi (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۲ ب.ظ)، .Arman. (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۰:۵۶ ق.ظ)، Miranda (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۳:۲۱ ق.ظ)، bahari (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، saharjaa (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ)، عسل6 (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، faeze.1999 (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۱۹ ب.ظ)، مشیانه راد (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۸ ق.ظ)، Kianoosh (۱۴-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۹:۰۱ ق.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۰ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان