امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باقری معتمد: تغییرات در تیم ملی دردی را دوا نمی کند
Rainbow 
باقری معتمد: تغییرات در تیم ملی دردی را دوا نمی کند/فعلا قرار دادم با حفاری دوستانه است
دارنده نشان نقره تکواندو در المپیک با بیان این که تغییرات در کادر فنی به سود تیم ملی نیست گفت: فعلا قرار دادم با حفاری دوستانه است و نمی توانم بازی کنم.
محمد باقری معتمد در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران عنوان کرد: صحبت برای حضورم در تیم حفاری از فصل قبل مطرح بود و پس از اتمام نیم فصل اول لیگ برتر با مذاکراتی که داشتم در خدمت تیم حفاری خواهم بود آنها هم خواسته اند که قرار دادشان برای فصل بعدی باشد.

پنج سال در تیم دانشگاه آزاد بودم و دوست داشتم تیم جدیدی داشته و با تفکر جدیدی بازی کنم.

فعلا بازی نمی کنم

وی تصریح کرد: نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر امسال نمی توانم بازی کنم اما برای سال آینده در همه مسابقات حفاری خواهم بود، همه می دانند که باعمل جراحی که داشتم فعلا نمی توانم بازی کنم اما حفاری دوست داشت از امسال با این تیم باشم و از آنها حمایت کنم.

برای تشویق حفاری آمدم

باقري معتمد در خصوص وضعیت فعلی حفاری در مسابقات لیگ گفت: هم اکنون تیم حفاری شرایط خوبی در جدول ندارد و مسئولان تیم از من خواستند تا با حضور در کنار بازیکنان از آنها حمایت کنم تا روحیه و انگیزه بیشتری پیدا کنند در واقع در نیم فصل دوم تیم حفاری را تشویق می کنم.

وی گفت: حفاری برای دور برگشت رقابت های لیگ تغییراتی خواهد داشت و با مصدومیت فرزاد عبدالهی در وزن ششم به دنبال بازیکن جایگزین است و در نظر دارد بازیکنی از ارمنستان به خدمت بگیرد.

قرار دادم فصل بعد رسمی می شود

باقری معتمد در مورد قرار دادش با حفاری اضافه کرد: تیم شرکت ملی حفاری ایران بیشترین پول قرار دادها را برای بازیکنان در لیگ برتر دارد برای حضوردر نیم فصل دوم قرار دادی دوستانه دارم و برای فصل بعدی این قرار داد رسمی می شود.

ملی پوش المپیکی تیم حفاری گفت: در لیگ برتر امسال مربیان جوانی حضور دارند که با توجه به این ویژگی فکر می کنم تیم حفاری حرف های زیادی برای گفتن در نیم فصل دوم داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: سال قبل قصد جدایی از تیم دانشگاه آزاد را داشتم اما چون تمام قرار دادهای لیگ سه ساله است این کار انجام نشد در صورتیکه از مدت ها قبل از تیم حفاری پیشنهاد داشتم.

قرار دادهای لیگ به ضرر بازیکنان است

وی در مورد مشکلات موجود در قراردادها گفت: لیگ منبع در آمد بازیکنان است قبلا پیشنهاد خوبی را داشتم که به دلیل همین قانون سه ساله قرار دادها نتوانستم آنها را بپذیرم متاسفانه این قانون به ضرر بازیکنان است و هر تکواندو کاری که خواهان جدایی از تیمش باشد ضرر می کند.

دانشگاه شرایط جدیدی می خواهد

باقری معتمد در مورد دلخوری و جدایی از تیم دانشگاه آزاد درابتدای فصل افزود: دانشگاه صحبتی با من نداشت و مسئله ای هم وجود ندارد و فکر می کنم دانشگاه با وضعیتی که دچار آن شده نیاز به شرایطی دارد که به حالت قبل خود بازگردد و بتواند توانایی هایش را نشان دهد.

وی در خصوص بازی نکردن یوسف کرمی گفت: مسئولان دانشگاه آزاد فکر می کنند که بازیکن با آسیب دیدگی هم می تواند بازی کند کرمی هم باید مدارک پزشکی اش را ارئه دهد تا ناراحتی ها از بین برود.

تیم ملی نیاز به تقویت دارد

ملی پوش تکواندو در خصوص احتمال تغییرات در تیم ملی تاکید کرد: قبلا هم گفته ام تیم ملی باید تقویت شود نه اینکه کادر فنی را بخواهیم تغییر دهیم چون ممکن است با این تغییرات باز هم دچار مشکل شویم و بازیکنان مجبورند با یک سیستم جدید کار را شروع کنند در حالیکه این مورد به سود آنها نیست.

برای مسابقات جهانی آماده می شوم

تکواندو کار المپیکی کشورمان با اعلام اینکه تمریناتش را از فروردین ماه سال آینده آغاز خواهد کرد، گفت: با صلاحدید پزشکم تمرینات تکواندو را آغاز می کنم و هم اکنون کار با وزنه، آب درمانی و فیزوتراپی را انجام می دهم اگر از فروردین تمریناتم را شروع کنم سه ماه فرصت دارم تا خود را آماده حضور در مسابقات جهانی مکزیک کنم و در همه مسابقات انتخابی شرکت خواهم کرد.

تابع نظر مربیان هستم

وی در پاسخ به این سوال که اگر به تیم ملی دعوت نشد تصمیمش چه خواهد بود، افزود: همه می دانند من مصدوم بودم و هم اکنون در دوران نقاهت پس از عمل جراحی پایم بسر می برم و نمی توانم در مسابقات انتخابی شرکت کنم اما در صورت دعوت به اردوی تیم ملی در انتخابی درون اردویی شرکت می کنم اگر دعوت نشوم هم حتما صلاح کادر فنی در این مورد بوده و اعتراض ندارم.

مسابقات جهانی سخت و المپیک حساس است

باقری معتمد در مورد مسابقات جهانی مکزیک گفت: در مسابقات جهانی، بهترین های دنیا شرکت دارند و همه حریفان قابل احترام هستند در واقع برای رسیدن به فینال ماراتن بسیار سختی در انتظار تکواندوکاران است به نظر من مسابقات جهانی سخت بوده و بازی های المپیک حساس است./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: