امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بايد از قبل اعلام مي کردند کسي حق مصاحبه ندارد!
Rainbow 
محمدباقر پسران:
بايد از قبل اعلام مي کردند کسي حق مصاحبه ندارد!
کارشناسي تنيس روي ميز گفت: اتفاقي که براي نوروزي افتاد در پينگ پنگ بي سابقه نيست.
محمدباقر پسران در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران اعلام کرد: در برنامه زنده تلويزيوني هم ديديم که زارع پور انکار نکرد که اخراج افشين نوروزي از اردوي تيم ملي به دليل مصاحبه وي با يکي از روزنامه هاي رسمي کشور بوده است، بايد بگويم که اين اتفاق باعث تأسف است به خصوص اينکه نوروزي بازيکن مظلومي است و 15 سال عضو تيم ملي بوده شايد اگر با يک بازيکن شرور اين کار را مي کردند جاي تعجب نداشت.

وي تصريح کرد: از نظر من بهتر بود قبل از مصاحبه به صورت رسمي اعلام مي کردند که هيچ بازيکني حق مصاحبه ندارد اين چيز عجيبي نيست و در بسياري از باشگاه ها هم از طرف سرپرستها اعلام مي شود که بازيکنان با رسانه ها صحبت نکنند اما در اين شرايط که کسي به پينگ پنگ بازان نگفته مصاحبه نکنند نمي توان گفته هاي نوروزي را مصداق جرم محسوب کرد و وي را بازخواست نمود بالاخره خبرنگار تماس گرفته بازيکن چه بگويد؟ مجبور است که نظر خود را بيان کند.

وي ادامه داد: البته افشين نوروزي چيز بدي نگفته بود و همه صحبت هايي که مطرح کرده بود عين واقعيت است، رفتاري که با وي کردند و جلوي بازيکنان جوان تيم ملي که در اردو بودند، بدان مشکل برخورد کردن و کار را به حراست کشاندن رفتار درستي نبود.

پسران با بيان اينکه اين اتفاق بار اول نيست که در تنيس روي ميز رخ داده است در خصوص تکرار اين ماجرا نسبت به خودش گفت: اين اتفاق به نوعي ديگر براي من هم افتاد در بازي اول ليگ به دليل مصاحبه اي که با روزنامه کيهان انجام داده بودم نگذاشتند روي نيمکت بشينم.

وي در پاسخ به اينکه زمان اين اتفاق علت اخراج وي از سالن مسابقه از سوي قدراسيون مصاحبه انتقادي اعلام نشده بود و اين بار رسما اعلام کردند که دليل اخراج نوروزي مصاحبه است بيان کرد: بله درست است که علت اخراج مرا از سالن مسابقه و نيمکت دانشگاه آزاد در رسانه چيز ديگر مطرح کرده بودند اما در گفتگوي خودماني و در تماسي که رئيس سازمان ليگ با سرپرست تيم ما داشت به صراحت گفته بود که علت اينکه حق ندارم در نيمکت تيم بنشينم مصاحبه ام است اما در رسانه ها مطرح کردند که من کارت نداشتم يا قرار دادم به فدراسيون نيامده است، به طور حتم موضوع من با بازيکنان و اتفاق اخيري که براي افشين نوروزي افتاد متفاوت است.

مربي باسابقه تيم دانشگاه آزاد با اشاره به گفتگوي تلويزيوني محمد زارع پور، رئيس فدراسيون تنيس روي ميز با شبکه خبر تلويزيون، گفت: در گفتگوي تلويزيوني زارع پور ديديم که هنوز تکليف سرمربي و مربي تيم ملي هم مشخص نشده است! جعفري پور مي گويد من سرمربي هستم اما زارع پور سخنش را انکار مي کند و بيان مي کند جعفري پور مربي است و پينگ پنگ بزرگسالان هنوز سرمربي ندارد، مشاهده مي کنيم که اختلاف نظر وجود داردو حتي رئيس فدراسيون در برنامه زنده تلويزيوني هم منکر اين موضوع نمي شود./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: