امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بایرن مونیخ رسماً مسیرش را از آنچلوتی جدا کرد
پیش‌بینی رسانه‌های آلمانی درست از آب در آمد و باشگاه بایرن مونیخ عصر امروز (پنجشنبه) با انتشار بیانیه‌ای رسماً مسیر خود را از کارلو آنچلوتی جدا کرد. در حالی این باشگاه پرافتخار آلمانی آنچلوتی را از سمت سرمربیگری سرخپوشان مونیخی کنار گذاشت که او در سال دوم از قرارداد سه ساله‌اش با باواریایی‌ها بود. باشگاه بایرن مونیخ همچنین اعلام کرد ویلی سانیول، دستیار آنچلولتی موقتاً هدایت سرخپوشان را بر عهده می‌گیرد و در بازی روز یکشنبه مقابل هرتابرلین روی نیمکت باواریایی‌ها خواهد نشست.
کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در این باره اظهار داشت: عملکرد تیم از ابتدای فصل جاری انتظارات ما را برآورده نکرده است. شکست شب گذشته (سه‌شنبه) مقابل پاری‌سن‌ژرمن هم نشان داد که باید تصمیمی جدی در این راستا بگیریم. من و حسن صالح‌حمیدزیچ امروز صبح با آنچلوتی گفت‌و‌گویی جدی و بدون تعارف داشتیم و تصمیم‌مان مبنی بر پایان همکاری با وی را به اطلاعش رساندیم. از کارلتو بابت زحماتی که برای بپیشرفت بایرن داشت، قدردانی می‌کنم. آنچلوتی دوست من است و دوست من هم باقی خواهد ماند، اما باید تصمیمی حرفه‌ای در این رابطه برای بایرن مونیخ می‌گرفتیم. حالا انتظار پیشرفت تیم را داریم و اینکه با ارائه عملکرد واقعی‌مان به اهداف‌ خود در این فصل برسیم
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط: