با آخرین حرف اسم رمان یه رمان دیگه بگید
یگانه
The More You Love... The More It Hurts
سپاس شده توسط:
هیچ کسان
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
نیایش
سپاس شده توسط:
شرط بندی
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
سپاس شده توسط:
یکی هست
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
تو رو نمیخوام
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
سپاس شده توسط:
ماندانا
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

سپاس شده توسط:
اشرافی شیطون بلا
سپاس شده توسط:
آرامش نگاه تو
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
سپاس شده توسط:
وحشی اما دلبر
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با اسم نفر قبلیت یه شعر یا جمله بساز mahla_nazari 8 661 ۲۲-۰۵-۹۷، ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  با اخرین حرف ادامه بده(دختر یا پسر فرقی نداره) ثـمین 495 7,177 ۲۲-۰۵-۹۶، ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب
  بازی اسم وفامیل جدید Ice Prance 1,557 45,662 ۰۱-۰۱-۹۶، ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ)، sadaf (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۱ ق.ظ)، بانوی جنوب (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ)، hasti.cruel (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، ملي جوجو (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، N!rvana (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، laya (۲۰-۰۸-۹۷, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۹-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، سفیدبرفی (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۴ ب.ظ)، vajiheh (۲۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، kosar (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ)، hadis hpf (۰۲-۰۱-۹۶, ۰۱:۱۶ ب.ظ)، نويد (۰۲-۰۱-۹۶, ۰۴:۰۴ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، Ar.chly (۲۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ)، Mahdiye (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، zahrajone (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، SilentCity (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، فرميسك (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، hedy (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، farnoosh-79 (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ)، • Niha • (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، s@mir@ (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، maede khanoom (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۲ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، mercede (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، "MJ" (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، نیاز (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، بارانا (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، Neda0077 (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ)، elham zelzele (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، دختر ایران (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، الهه ی شب (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، raha..79 (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، Kimia.02 (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، eris (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ)، nobody (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ)، اسمان (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۳ ق.ظ)، پرســـا123 (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ)، hannaneh (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، ••saba•• (۲۷-۰۴-۹۴, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، Death (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، deli67 (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۰۸-۰۷-۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، zeinab. (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، *گیسو* (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، ببار بارون (۳۰-۰۵-۹۴, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۲-۰۹-۹۵, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، T a R a N e (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، morgana (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، arnika (۲۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، elmira501 (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، dokhtarehava (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، mahdis.a (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۲۹ ب.ظ)، ویکتوریا (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، nza3380 (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، revota1999 (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، Fatima.Ra (۲۹-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، *hasti* (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، rahay naz (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، barooni (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، armiti (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، aydil (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، صنم بانو (۰۲-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۷ ق.ظ)، zohre_lvn (۰۸-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ)، sahar* (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، hanane (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، برف سیاه (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، شهیناز (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ)، nafas:) (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، *Azin* (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، عسل6 (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، انشرلی (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۶ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان