با آخرین حرف اسم رمان یه رمان دیگه بگید
لیلی و مجنون
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
نیوشا
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
آسمان ديشب آسمان امشبShy
سپيده كه بزند دراين بيشه زار خزان زده
شايد دوباره گلى برويد شبيه آنچه در بهار
بوييديم پس به نام زندگى...
هرگز مگو هرگز
سپاس شده توسط:
بلندیهای بادگیر
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
روز هاى رنگى Shy
هرگز مگو هرگز
سپاس شده توسط:
یک روز با ما ، یک روز برما
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
الهه شرقى
هرگز مگو هرگز
سپاس شده توسط:
یک اس ام اس
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
سيكار شكلاتى
ببين من دستم بنده
خودت پنج ديقه احترامت نگه دار
سپاس شده توسط:
ياسمن Shy
هرگز مگو هرگز
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با اسم نفر قبلیت یه شعر یا جمله بساز mahla_nazari 8 729 ۲۲-۰۵-۹۷، ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  با اخرین حرف ادامه بده(دختر یا پسر فرقی نداره) ثـمین 495 7,563 ۲۲-۰۵-۹۶، ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب
  بازی اسم وفامیل جدید Ice Prance 1,557 47,785 ۰۱-۰۱-۹۶، ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ)، sadaf (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۱ ق.ظ)، بانوی جنوب (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ)، hasti.cruel (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، ملي جوجو (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، N!rvana (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، laya (۲۰-۰۸-۹۷, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۹-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، سفیدبرفی (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۴ ب.ظ)، vajiheh (۲۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، kosar (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ)، hadis hpf (۰۲-۰۱-۹۶, ۰۱:۱۶ ب.ظ)، نويد (۰۲-۰۱-۹۶, ۰۴:۰۴ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، Ar.chly (۲۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ)، Mahdiye (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، zahrajone (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، SilentCity (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، فرميسك (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، hedy (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، farnoosh-79 (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ)، • Niha • (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، s@mir@ (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، maede khanoom (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۲ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، mercede (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، "MJ" (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، نیاز (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، بارانا (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، Neda0077 (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ)، elham zelzele (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، دختر ایران (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، الهه ی شب (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، raha..79 (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، Kimia.02 (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، eris (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ)، nobody (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ)، اسمان (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۳ ق.ظ)، پرســـا123 (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ)، hannaneh (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، ••saba•• (۲۷-۰۴-۹۴, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، Death (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، deli67 (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۰۸-۰۷-۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، zeinab. (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، *گیسو* (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، ببار بارون (۳۰-۰۵-۹۴, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۲-۰۹-۹۵, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، T a R a N e (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، morgana (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، arnika (۲۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، elmira501 (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، dokhtarehava (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، mahdis.a (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۲۹ ب.ظ)، ویکتوریا (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، nza3380 (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، revota1999 (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، Fatima.Ra (۲۹-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، *hasti* (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، rahay naz (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، barooni (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، armiti (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، aydil (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، صنم بانو (۰۲-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۷ ق.ظ)، zohre_lvn (۰۸-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ)، sahar* (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، hanane (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، برف سیاه (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، شهیناز (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ)، nafas:) (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، *Azin* (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، عسل6 (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، انشرلی (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۶ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان