امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با انجمن مشكل داريد ؟
(۲۳-۰۶-۹۴، ۰۲:۰۹ ب.ظ)s@mir@ نوشته: [highlight=#ffffff]
(۲۲-۰۶-۹۴، ۱۰:۳۳ ب.ظ)ملکه برفی نوشته:
(۲۲-۰۶-۹۴، ۱۰:۱۴ ب.ظ)s@mir@ نوشته: سلام دوستان عزیز شبتون بخیر من ی مدتی میشه که نمیتونم پیام خصوصی ارسال کنم میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم ggghggghggghgggh
سلام
عزیزم صندوق پیامات رو که خالی کردی ؟
[/highlight]

بله فاطمه جون مشكل اون نيست من نميتونم پیام بدم دوستان پیام ميدن مياد
سلام
از نظر سيستم انجمن هيچ مشکلي نداري
مگر اينکه پيام خصوصيت زياد شده باشه و پر شده باشه
واگرنه اگه ارسال کردن برات مقدر نباشه پست هم نميتونستي ارسال کني ولي داري ارسال ميکني
يه بار کش رو هم پاک کن که بي تاثير نيست
بازم مشکل داشتي مرورگر رو عوض کن
البته يه نگاه به سطل آشغال هم بکن ببين اونجا چيزي نباشه
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
چرا همتون ان نیستین من نمی تونم ببینمتون و کیا هستین
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۳-۰۷-۹۴، ۰۲:۰۵ ق.ظ)gelavizh نوشته: چرا همتون ان نیستین من نمی تونم ببینمتون و کیا هستین
میتونین به بخش افراد آنلاین که در پایین صفحه اصلی انجمن وجود داره مراجعه کنین و افراد آنلاین رو ببینینShy

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام من تازه عضو این سایت شدم می خواستم رمان بذارم اما نمی دونم کجا باید
بذارم رمانه خودم رو می خوام بذارم و اینکه اندازه ی متن و فونت و رنگ ها هم برام باز نمی شه اگه می تونید لطفا راهنماییم کنید
ممنون می شم
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۳-۰۷-۹۴، ۰۱:۱۲ ب.ظ)fatemeh . R نوشته: سلام من تازه عضو این سایت شدم می خواستم رمان بذارم اما نمی دونم کجا باید بذارم رمانه خودم رو می خوام بذارم و اینکه اندازه ی متن و فونت و رنگ ها هم برام باز نمی شه اگه می تونید لطفا راهنماییم کنید ممنون می شم

سلام خوش آمدی mara
رمانت رو میتونی در اینجا قرار بدی دوست عزیز : http://forum.iranroman.com/forumdisplay.php?fid=157

و این هم تاپیک برای راهنماییت : http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=106027
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنونم اندازه متن و رنگ ها چی میشه چرا برام باز نمی شه؟
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۳-۰۷-۹۴، ۰۵:۵۲ ب.ظ)fatemeh . R نوشته: ممنونم اندازه متن و رنگ ها چی میشه چرا برام باز نمی شه؟

اندازه متن و رنگ ها مربوط به نوع مرورگرت هستش
اگر از موزیلا فایرفاکس استفاده میکنی برات باز نمیشه
از مرورگرهای دیگه استفاده کن و با اونا امتحان کن
بهترینش همون گوگل کرومه
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
من میتونم نام کاربریمو عوض کنم؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۶-۰۸-۹۴، ۰۷:۱۰ ب.ظ)hide star نوشته:
سلام
من میتونم نام کاربریمو عوض کنم؟

سلامبرای تغییر نام کاربری باید به این قسمت مراجعه کنین
اینجا کلیک کنید

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام خسته نباشید
میشه زمان بین ارسال تاپیک هارو کم کنید 10 ثانیه زیاده
بیشتر کاربران فعالیتشون تو رمان گذاشته میخوایم پشت هم ارسال کنیم ولی نمیشه همش هشدار میده چند ثانیه صبر کنید
و واقعا سخته هی کپی کنیم بزاریم هشدار بده
ممنون از زحماتتون و امیدورام رسیدگی بشه mara
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۴-۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، nafas (۲۹-۰۲-۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، sadaf (۱۸-۰۸-۹۸, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۹-۰۴-۹۹, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، Afsaneh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، maedeh (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، Safsaf (۲۶-۰۴-۹۷, ۰۷:۵۹ ق.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، نیایش88 (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، Tasnim (۲۷-۱۱-۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۳۱-۰۳-۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، مامان زهرا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۲ ق.ظ)، نويد (۳۰-۰۸-۹۹, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، SilentCity (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، hedy (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۶ ق.ظ)، s@mir@ (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، mercede (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، نیاز (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، paniz1989 (۰۶-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Aiden22 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۶-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، €ستايش€ (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، سرنای را (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۲ ق.ظ)، آشوب (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، HACKER80 (۲۷-۰۶-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، asi_0098 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، za79 (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، hannaneh (۲۲-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، رادوین (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، Death (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، deli67 (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۰ ق.ظ)، Reyhaneh.Z (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، Mobina zarei (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۸ ق.ظ)، fatemeh ghasemi (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۰-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، رزبیتا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، خیات (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، mania (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، امید (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، sarika (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، gelavizh (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، Saffa (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، pani1989 (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، aydil (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، صنم بانو (۳۰-۰۳-۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، نفس2015 (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، elijoon267 (۲۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، برف سیاه (۱۸-۰۹-۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، .Arman. (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، عسل6 (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، bahana61 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، نفس76 (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ)، noura (۲۰-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، Sh@mim (۱۶-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، طلایی (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، malihe95 (۱۹-۰۲-۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، پریا14 (۱۹-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، نازنين (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، ثـمین (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maryamix (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، shaparak75 (۰۲-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، sarin (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، دخترشب (۳۰-۰۳-۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، Sezar (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، Saramah (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۹ ق.ظ)، AsαNα (۲۰-۰۹-۹۶, ۰۳:۳۲ ق.ظ)، ft.samadi (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان