امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با انجمن مشكل داريد ؟
عكس به دومدل ميشه تو انجمن بذاري
- از طريق لينك
- از سريق كپي پيست كردن
الان هيچ مدل نميشه ؟
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، .RaHa. ، عسل6
من هر کاری می کنم نمی تونم امضا بذارم
همش محدودیت کارکتر می ذاره در صورتی که امضایی که میخوام بذارم تعداد کارکتراش حتی به 100 کارکتر هم نمی رسه چه برسه به 255 تا
میشه رسیدگی کنید؟
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، بانوی جنوب ، لیلی ، .RaHa. ، عسل6
من هر کاری می کنم نمی تونم امضا بذارم
همش محدودیت کارکتر می ذاره در صورتی که امضایی که میخوام بذارم تعداد کارکتراش حتی به 100 کارکتر هم نمی رسه چه برسه به 255 تا
میشه رسیدگی کنید؟

ادمین برای اینکه سرعت لود صفحه ها پایین نیا داین محدویت رو ایجاد کرده
شما باید امضاتون رو کم کنید

پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، baran ، ققنوس ، بانوی جنوب ، لیلی ، عسل6
سلام
ادمینا، بزرگا، قدر قدرتا...mara
این چه وضعشه آقا!!!azxc
من با گوشیم که وارد این فروم میشم، فقط میتوانم سپاس را بفشار م و نمیتوانم چیزی بنگارم!!!dfgh
گوشیمم تاچ اندروید ست...یاریم ده!
تقاضا دارم توجه لازم را مبذول دارید که موجب کمال امتنان استxcvk
زاهدان کاین جلوه بر محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند، آن کار دیگر می کنند
مشکلی دارم، ز دانشمند مجلس باز پرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند.fr.
پاسخ
سپاس شده توسط: بانوی جنوب ، admin ، لیلی ، .RaHa. ، عسل6
(۱۰-۰۲-۹۲، ۱۱:۲۶ ق.ظ)ققنوس نوشته: سلام
این چه وضعشه آقا!!!azxc
من با گوشیم که وارد این فروم میشم، فقط میتوانم سپاس را بفشار م و نمیتوانم چیزی بنگارم!!!dfgh
سلام
الان چك كردم با گوشي مشكلي نداره gla
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، .RaHa. ، عسل6
(۱۰-۰۲-۹۲، ۱۱:۲۶ ق.ظ)ققنوس نوشته: سلام
این چه وضعشه آقا!!!azxc

سلام گلم
منم تو خونه با گوشی وارد میشم و هیچ مشکلی با نظر دادن برا تاپیکها ندارم dfgh
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، .RaHa. ، عسل6
نقل قول:من با گوشیم که وارد این فروم میشم، فقط میتوانم سپاس را بفشار م و نمیتوانم چیزی بنگارم!!! گوشیمم تاچ اندروید ست...یاریم ده!

گاهی این مشکل پیش میاد
به خاطر تغییراتی که روی صفحه اصلی صورت میگیره
یا به خاطر مرورگر شخصه(که با تغییر مرورگر یا ورژن اون درست میشه)
منم دیشب این مشکل رو داشتم اما حل شد ...
به احتمال زیاد برای شما هم جزو همین موارد محسوب میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، admin ، عسل6
فکر میکنم این مشکل کلی باشه و مربوط به همه کاربر ها:

تو بخش قبلی بعدی هر پستی که زده میشه بعد ارسال نمایش داده نمیشه
همین باعث شده کاربرا تایپیک هایی که مربوط به این بخش هست رو به صورت پراکنده تو زیر بخش های دیگه بزنند
لطفا رسیدگی کنید و دلیلش رو اطلاع بدید
و دوستان ممنون میشیم از ایجاد تایپیک های قبلی بعدی در زیر بخش های دیگه خودداری کنید
ممنون mara

پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، عسل6
(۰۸-۰۴-۹۲، ۱۰:۴۰ ب.ظ).RaHa. نوشته:
فکر میکنم این مشکل کلی باشه و مربوط به همه کاربر ها:

تو بخش قبلی بعدی هر پستی که زده میشه بعد ارسال نمایش داده نمیشه
همین باعث شده کاربرا تایپیک هایی که مربوط به این بخش هست رو به صورت پراکنده تو زیر بخش های دیگه بزنند
لطفا رسیدگی کنید و دلیلش رو اطلاع بدید
و دوستان ممنون میشیم از ایجاد تایپیک های قبلی بعدی در زیر بخش های دیگه خودداری کنید
ممنون mara

با توجه به اینکه فعالیت کاربران عزیز بیشتر در بخش قبلی و بعدی متمرکز شده بنابرین این بخش توسط مدیر بسته شده و فقط در صورت تایید مدیر مربوطه تاپیک ایجاد شده میتونه در انجمن گذاشته بشه ...
خواهشا" تاپیکهای مربوط به این بخش در بخش های دیگه زده نشه که در صورت رویت تاپیک مربوطه بسته و یا حذف خواهد شد
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، .RaHa. ، عسل6
من ميخوام اسم من بشه گلناز اسم اون رو از اين سايت در بيارام چون به من حسودي ميكنه اگه بشه ميخواستم كمكم كنيد
لطفان بهم بكين جه جوري ميام تو پوروفايل خودام
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۴-۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، nafas (۲۹-۰۲-۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، sadaf (۱۸-۰۸-۹۸, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۹-۰۴-۹۹, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، Afsaneh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، maedeh (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، Safsaf (۲۶-۰۴-۹۷, ۰۷:۵۹ ق.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، نیایش88 (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، Tasnim (۲۷-۱۱-۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۳۱-۰۳-۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، مامان زهرا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۲ ق.ظ)، نويد (۳۰-۰۸-۹۹, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، SilentCity (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، hedy (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۶ ق.ظ)، s@mir@ (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، mercede (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، نیاز (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، paniz1989 (۰۶-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Aiden22 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۶-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، €ستايش€ (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، سرنای را (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۲ ق.ظ)، آشوب (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، HACKER80 (۲۷-۰۶-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، asi_0098 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، za79 (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، hannaneh (۲۲-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، رادوین (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، Death (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، deli67 (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۰ ق.ظ)، Reyhaneh.Z (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، Mobina zarei (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۸ ق.ظ)، fatemeh ghasemi (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۰-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، رزبیتا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، خیات (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، mania (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، امید (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، sarika (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، gelavizh (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، Saffa (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، pani1989 (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، aydil (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، صنم بانو (۳۰-۰۳-۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، نفس2015 (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، elijoon267 (۲۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، برف سیاه (۱۸-۰۹-۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، .Arman. (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، عسل6 (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، bahana61 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، نفس76 (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ)، noura (۲۰-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، Sh@mim (۱۶-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، طلایی (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، malihe95 (۱۹-۰۲-۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، پریا14 (۱۹-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، نازنين (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، ثـمین (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maryamix (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، shaparak75 (۰۲-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، sarin (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، دخترشب (۳۰-۰۳-۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، Sezar (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، Saramah (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۹ ق.ظ)، AsαNα (۲۰-۰۹-۹۶, ۰۳:۳۲ ق.ظ)، ft.samadi (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان