امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با رفتن نوشاد از ایران رقم قراردادها بالا می رود
Rainbow 
بازیکن تیم پینگ پنگ دانشگاه آزاد:
با رفتن نوشاد از ایران رقم قراردادها بالا می رود
بهنام رحمت پناه گفت: وقتی تیمی نوشاد و نیما عالمیان را در لیگ جذب می کند. سایر تیم ها دلیلی نمی بینند که برای جذب بازیکن پول بیشتری بدهند.

بازیکن تیم باشگاهی دانشگاه آزاد در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: حضور نوشاد و نیما عالمیان در یکی از تیم های لیگ تنیس روی میز باعث می شود تا سایر تیم ها دیگر انگیزه ای برای دادن پول بیشتر و جذب بازیکنان بهتر نداشته باشند چون می دانند آن تیمی که عالمیان ها را جذب کرده است قهرمان محسوب کرد و سایر تیم ها در رده های بعدی خواهند بود.
وی تصریح کرد: فکر می کنم نوشاد و نیما در لیگ سال آینده به آلمان بروند با رفتن آنها از ایران رقابت بین تیم های لیگ سخت تر و حساس تر می شود و رقم قراردادها هم بالاتر خواهد رفت و فکر می کنم این دو موضوع به هم مرتبط باشند.

ملی پوش سابق تنیس روی میز در خصوص نوشاد عالمیان بیان کرد: تیم دی از ابتدای لیگ تا احتمال 90 درصد قهرمان بود زیرا آنها نوشاد عالمیان را در اختیار داشتند نوشاد بازیکن با استعدادی است و می توان به جرأت گفت که با سایر پینگ پنگ بازان ایرانی متفاوت است، ضمن اینکه رنکینگ وی نیز بسیار بالاتر است.

رحمت پناه ادامه داد: من اطمینان دارم که این موضوع رنکینگ نوشاد به تنهایی ارتباطی به اعزام های برون مرزی زیادی که وی را می فرستند ندارد عالمیان خود بازیکن با استعدادی است و از موقعیت هایی که برایش فراهم کرده اند استفاده می کند بسیاری دیگر هم بودند که شرایط حضور در مسابقات برون مرزی را داشتند اما مانند نوشاد نشده اند، البته تیم دی بازیکنان قدرتمند دیگری هم دارد.

بازیکن تیم دانشگاه آزاد درباره مربی تیمش اظهار داشت: من محمدباقر پسران مربی تیم دانشگاه آزاد را در آن زمان که دبیر فدراسیون بود می شناختم وی 5 یا 6 سال دبیر بود و من هم آن زمان بازیکن تیم ملی بودم و خاطرات خوبی را از وی داشتم، پسران مربی خوبی است و تمرینات خوبی را نیز با بازیکنان دانشگاه آزاد داشتیم.

رحمت پناه اعلام کرد: ما اکنون در جایگاه سوم جدول هستیم و در رقابت های دور برگشت لیگ مقابل پتروشیمی بندر امام ماهشهر یک بازی بسیار حساس داریم زیرا ما در دور رفت 5 بر 2 مقابل آنها شکست خوردیم و برای نایب قهرمانی باید حتما این بازی را ببریم.

بهنام رحمت پناه از سال 73 تا 82 عضو تیم ملی تنیس روی میز بود اما به دلیل آسیب دیدگی مدت یک سال و سه ماه از میادین دور بود و پس از آن از سال 83 فقط در رقابت های لیگ شرکت کرد و از تیم ملی جدا ماند.

وی درباره رقابت های جام بین المللی فجر گفت: من به دلیل اینکه مدت ها مسابقه ندادم فقط خود را از دسته سه به دو رساندم و در رقابت های جام فجر فقط از بازیکنان دسته یک دعوت کرده بودند و من به همین دلیل در مسابقات شرکت نکردم.

رحمت پناه در پاسخ به این سوال که آیا با آمدن میدیا لطف الله نسبی به تهران از نظر حریف تمرینی مشکلی ندارد اعلام کرد: بله، بعد از آن که میدیا به تهران آمد من از نظر حریف تمرینی دچار مشکل شدم و از آن پس فقط با بازیکنان جوان تمرین می کنم البته آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند اما از آنجا که از من ضعیف تر هستند مجبور هستم که یک هفته قبل از شروع بازی لیگ به تهران بیایم و تمرین کنم در غیر این صورت بازی ام افت خواهد کرد./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: