امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ببین میخوام روز خواستگاری اینطوری گل رو تقدیم دختره کنم ....خوبه؟؟؟
اون الان می افته املت می شه یکی بگیرتشasna
بازی بازی با دل ادمم بازی؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه لوسdfghیه کف گرگی خوردی جوابتو می گیریxcvl
بعد تو تمام خنده هام پراز غمه....
پاسخ
سپاس شده توسط:
دوتا بندری هم برو دیگه حله حله

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue رفتم پولمو بذارم بانک یه فرم دادن پر کنم صنم بانو 1 160 ۰۲-۱۰-۰، ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
  جواب میده؟ منم امتحان کنم arom 1 157 ۲۹-۰۷-۰، ۰۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
Tongue کدومو قطع کنم؟! صنم بانو 3 173 ۰۳-۰۵-۰، ۱۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: دختربهار

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
25 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
نويد (۰۹-۰۹-۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، Ar.chly (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، • Niha • (۰۸-۰۹-۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ)، Neda0077 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، asma123 (۰۹-۰۹-۹۴, ۰۸:۵۶ ق.ظ)، deli67 (۰۸-۰۹-۹۴, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، revota1999 (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، *hasti* (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، barooni (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، armiti (۰۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، ****نگار**** (۰۹-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۲ ق.ظ)، شقایق سرخ (۰۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۲۷ ق.ظ)، فائزه 2 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، parsaalireza (۰۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۵۰ ق.ظ)، .... (۰۸-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۹ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، عسل6 (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، طلسم شده (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، bahare24 (۰۳-۰۹-۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۴-۰۹-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۳:۳۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان