امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برخي از اظهار نظرات بيجا، فدراسيون را به دردسر مي اندازند
Rainbow 
نايب رئيس فدراسيون دو و ميداني:
برخي از اظهار نظرات بيجا، فدراسيون را به دردسر مي اندازند/خوشي زير دل برخي از قهرمانان زده است
نايب رئيس فدراسيون دو و ميداني گفت: جاي تاسف فراواني دارد كه قهرمانان ورزشي بدون داشتن شناخت در مورد افراد مسئول به اظهار نظر مي پردازند.
بهرام ميري در واكنش به اظهار نظر يكي از ورزشكاران حاضر در اين رشته ورزشي در مورد مسئولان كميته ملي المپيك و وزارت ورزش به خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران گفت: متاسفانه يك سري از قهرمانان ما اطلاع كافي و جامع از سيستم كاري ندارند و بصورت كاملاً "من در آوردي" شروع به اظهار نظر مي كنند كه باعث فراهم شدن عواقب سنگيني در فدراسيون مي شوند براي من جاي تعجب و تاسف فراواني دارد كه كسي بدون داشتن اطلاعات كافي اظهار نظر مي كند و افراد مسئول را به گرفتاري مي اندازد.

نايب رئيس فدراسيون دو و ميداني افزود: در حال حاضر افرادي كه در كميته ملي المپيك و وزارت ورزش و جوانان حضور دارند با تمام توان مشغول فعاليت هستند و با وجود شرايط اقتصادي خاص در تلاش هستند تا زمينه فعاليتهاي ورزشي در كشور هرچه بهتر فراهم شود چطور است كه چنين مواردي ناديده گرفته شده و بدون داشتن اطلاعات، حرفي نادرست زده مي شود؟

وي اظهار داشت: واقعيتي انكار ناپذير وجود دارد و آن اين است كه در حال حاضر كاركنان رسمي فدراسيون در حدود پنج الي شش ماه است كه حقوق رسمي دريافت نكرده اند ولي داوري رئيس فدراسيون تمام توان خود را براي پرداخت حق و حقوق قهرمانان و ورزشكاران بكار گرفته و آنها را در اولويت برنامه هاي خود قرار داده است.

ميري تصريح كرد: ما حتي با وجود مشكلات مالي بسيار زيادي كه داشتيم تصميم گرفتيم تا تيم مورد نظر خود را براي رقابتهاي بين المللي دبي كه تحت عنوان غرب آسيا برگزار مي شد فرستاده و زمينه حضور ورزشكاران ايراني را در رقابتهاي بين المللي فراهم كنيم. حضور در عرصه بين المللي براي ما بقدري مهم بود كه حاضر شديم در اين شرايط بدهكار شويم.

وي تأکيد کرد: من از ورزشكاري كه در مصاحبه با رسانه هاي خبري مسئولان را به دعوا و مشاجره متهم كرده است يك سوال دارم و آن اين است كه از ميان كساني كه در وزارت و كميته در حال كار و فعاليت هستند چه كسي و يا چه كساني را مي شناسد، شخصاً مطمئن هستم كه او را در جواب سوال من هيچ پاسخي نخواهد داشت.

نايب رئيس فدراسيون دو و ميداني خاطر نشان كرد: فدراسيون با وجود مشكلات مالي فراوان هميشه تلاش كرده تا حق و حقوق ورزشكاران خود را بدهد، اما متاسفانه زماني فرا مي رسد كه خوشي زير دل ورزشكاران زده و آنها فكر مي كنند در موقعيتي قرار گرفته اند كه مي توانند هر اظهار نظري داشته باشند.

در مورد وضعيت احسان حدادي هم آخرين خبري كه در دست داريم اين است كه او در كنار يك مربي آلماني مشغول تمرين است و هنوز بازگشت وي به كشور هم بطور دقيق معلوم و مشخص نيست./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: