امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برداشت غيرمجاز از حساب بانكي به دليل اعتماد بي جا به دوست
Rainbow 
مرد جواني که از اعتماد دوست خانوادگي خود اقدام به برداشت غير مجاز از حساب اينترنتي كرده بود، توسط پليس فتا استان کهگيلويه و بويراحمد دستگير شد.

به گزارش گروه اجتماعي باشگاه خبرنگاران از پايگاه اطلاع رساني پليس، سرهنگ " سيد عبدالمطلب مرتضويان " رئيس پليس فتا استان کهگيلويه و بويراحمد با اعلام اين خبر اظهارداشت : پيرو شکايت جوان 26 ساله اي مبني بر برداشت غيرمجاز از حساب بانکي وي، ماموران اقدامات خود را آغاز کردند.
وي افزود: در بررسي هاي اوليه معلوم شد که کليه برداشت ها بصورت اينترنتي انجام گرفته است.
رئيس پليس فتا کهگيلويه و بويراحمد عنوان کرد: پس از تحقيقات صورت گرفته متهم شناسايي و دستگير شد.
سرهنگ مرتضويان ادامه داد: متهم صراحتاً به جرم خود اعتراف و اظهار داشت که زمانيکه دوست من، کارت و رمز بانکي خود را به من داد تا براي وي پول بگيرم، از فرصت استفاده کرده و رمز اينترنتي آنرا فعال و در زمان مناسب از طريق خريد اينترنتي، مقاديري پول برداشت کردم.
اين مقام انتظامي در پايان از شهروندان خواست: به هيچ عنوان رمزهاي بانکي خود را در اختيار ديگران ندهند و در صورتي که کارت شما مفقود و يا به سرقت رفت سريعاً بانک را در جريان گذارند./ف
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani