امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[color=#ff0000]برهنه[/color] شدن مدونا بازیگر معروف آمریکایی برای کار خیر
[عکس: L135407653682.jpg]

بازیگران آمریکایی با برهنه شدن بر روی سن در کنسرتش برای کمک به طوفان زدگان سندی پول جمع آوری کرد!

این خواننده ۵۴ ساله در حالی که بدن برهنه خود را به جمعیت نشان می داد، جمعیت را تشویق می کرد که روی صحنه پول بریزند تا به طوفان زدگان کمک کند! وی حتی 20 دلاری را که یکی از حاضرین پرداخت کرده بود به سویش پرت کرد و گفت: بدن من فقط 20 دلار می ارزد؟!

[عکس: 0.880152001354076536_irannaz_com.jpg]

مدونا که این روزها دیگر آن طرفداران گذشته را ندارد سعی می کند هر بار به روشی خود را در رسانه های مختلف جهان مطرح کند. وی که ثروتش را یک میلیارد دلار تخمین می زنند، کمکی کمتر از یک هزارم ثروتش را برای سیل زدگان جمع آوری کرده است!
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
یعنی هیچ راه دیگه پیدا نکرده واسه کمک خو همون پول کنسرتشو کمک میکرد!!! azsx
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، sadaf ، لیلی ، €ستايش€
از این خواننده های اروپایی هر کاری که بگی ازشون برمیاد
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf
برای شهرت خودشونه به اسم کمک به سیل زده ها تموم می شه
حکایت من ، حکایت کسی ست که عاشق دریا بود اما قایق نداشت.
دلباخته سفر بود همسفر نداشت
زخم داشت اما ننالید گریه کرد اما اشک نریخت .
حکایت من ، حکایت چوپان بی گله .
 و ساربان بی شتر است ...
حکایت کسی که پر از فریاد بود .......
اما سکوت کرد ...
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، لیلی
مثل اين ميمونه كه دزدي كني با پولش مسجد بسازيtwol
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی
واااااااااا...ادم عاقل یعنی راه دیگه برای پول جمع کردن نبود؟؟؟tyuityui
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی
این خواننده ۵۴ ساله در حالی که بدن برهنه خود را به جمعیت نشان می داد، جمعیت را تشویق می کرد که روی صحنه پول بریزند تا به طوفان زدگان کمک کند! وی حتی 20 دلاری را که یکی از حاضرین پرداخت کرده بود به سویش پرت کرد و گفت: بدن من فقط 20 دلار می ارزد؟!

[عکس: 0.880152001354076536_irannaz_com.jpg]

مدونا که این روزها دیگر آن طرفداران گذشته را ندارد سعی می کند هر بار به روشی خود را در رسانه های مختلف جهان مطرح کند. وی که ثروتش را یک میلیارد دلار تخمین می زنند، کمکی کمتر از یک هزارم ثروتش را برای سیل زدگان جمع آوری کرده است!
In my heart, an ice flower has sprouted
پاسخ
سپاس شده توسط:
به گزارش ایران رمان یک خواننده- بازیگران آمریکایی با برهنه شدن بر روی سن در کنسرتش برای کمک به طوفان زدگان سندی پول جمع آوری کرد!مدونا که این روزها دیگر آن طرفداران گذشته را ندارد سعی می کند هر بار به روشی خود را در رسانه های مختلف جهان مطرح کند. وی که ثروتش را یک میلیارد دلار تخمین می زنند، کمکی کمتر از یک هزارم ثروتش را برای سیل زدگان جمع آوری کرده است!این خواننده ۵۴ ساله در حالی که بدن برهنه خود را به جمعیت نشان می داد، جمعیت را تشویق می کرد که روی صحنه پول بریزند تا به طوفان زدگان کمک کند! وی حتی 20 دلاری را که یکی از حاضرین پرداخت کرده بود به سویش پرت کرد و گفت: بدن من فقط 20 دلار می ارزد؟![عکس: 0.880152001354076536_irannaz_com.jpg]
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
پاسخ
سپاس شده توسط:
زده به سيم آخر
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
خخ...قاطی کردشش آخررررر،پول چیکارا که میکنهههه؟!!!Undecided
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
پاسخ
سپاس شده توسط: