امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بفرمایید ، کوبیدهٔ مخصوص برای فعالان انجمن!!
گشنم شد کی الان پاسخگوست
بازی بازی با دل ادمم بازی؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
اينو هنوز نخوردن کهasna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰-۰۸-۹۴، ۰۷:۲۹ ب.ظ)خانوم معلم نوشته:
(۲۰-۰۸-۹۴، ۱۲:۰۰ ب.ظ)A s a L نوشته:
(۱۹-۰۸-۹۴، ۱۰:۵۰ ب.ظ)*hasti* نوشته:
(۱۹-۰۸-۹۴، ۰۹:۳۹ ب.ظ)A s a L نوشته: اینهمه فعال 4 سیخ کم نیستش چندتایی بشینیم بخوریم TongueTongue
حالا اگه تو تونستی یک چهارم یکیشون رو بخوری من اسم خودمو عوض می کنمxcvbxcvl

من ماشالله اشتهام عالیه
5 پرس کبابو تنهایی میخورم پس اینم تنهاییی متونم بخورم Tongue
نوش جونتون . من سهممو میدم به شما , اینجوری خوبه؟!Tongue
نه دیگه اونموقع اشتها داشتم الان من سهم خودمو میدم به شما TongueTongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
عاغا من همه رو میخورم همش ماله منه،..

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۵-۰۸-۹۴، ۰۵:۵۴ ب.ظ)آیداموسوی نوشته: پس گوجش کوdfgh

فعلا کبابش رو بچسب
وقتی کوچک بودم فکر میکردم آدم ها چقدر بزرگند و ترس برم میداشت

بزرگ که شدم دیدم بعضی آدم ها چقدر کوچکند و بیشتر ترسیدم . . .

آلفرد هیچکاک
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای دهنم آب افتاد دلم به تاب تاب افتادaacpaacpaacpaacpaacpaacpaacpaacp
به منم بدیدددددددددددددددggglggglggglggglggglggglggglggglgggl
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue بهار برای من... صنم بانو 1 205 ۱۵-۰۹-۰، ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: admin
  تنها کار برای آیندم دختربهار 2 185 ۲۵-۰۱-۰، ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
Tongue ایده جالب برای اینکه چکش رو نکوبین رو شصتتون صنم بانو 0 151 ۰۲-۱۲-۹۹، ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
39 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۶-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، sadaf (۲۰-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، shahang (۲۰-۰۸-۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، I_Mohammad_I (۲۶-۰۲-۹۵, ۰۱:۰۹ ق.ظ)، N!rvana (۲۶-۰۲-۹۵, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۰۲-۹۵, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، نويد (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۶-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، • Niha • (۲۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۵۶ ق.ظ)، "MJ" (۲۰-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، دختر ایران (۱۶-۰۸-۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ)، Death (۰۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ)، deli67 (۲۵-۰۲-۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۰-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، آیداموسوی (۲۰-۰۸-۹۴, ۰۸:۰۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، *hasti* (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، nasim30 (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، barooni (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، زهرا خانم (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، aydil (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۶-۰۲-۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۰۲-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، آق جمشید (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۸ ق.ظ)، برف سیاه (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ)، nafas:) (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، bahari (۲۶-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، bahana61 (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۶:۲۶ ب.ظ)، خانم ریزه (۲۶-۰۲-۹۵, ۰۹:۰۰ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، ثـمین (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، دخترشب (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ)، hananee (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۴ ب.ظ)، Living Corpse (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، m@hshid (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۰ ب.ظ)، :)nafas (۱۸-۱۰-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان