امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنیتس: برای مقابله با فحاشی هواداران باید در همه استادیوم‌ها را ب?
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری کالچونیوز، رافائل بنیتس سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال ناپولی گفت: شرایط در بازار خرید و فروش برای ما خیلی سخت شده است. ما توانایی خریداری بازیکنان صد میلیون یورویی را نداریم ولی این به معنای آن نیست که در خریداری بازیکنان سی میلیون یورویی هم دچار اشتباه شویم.

وی افزود: در خریداری بازیکنان مورد نظر در بازار تابستانی باشگاه تمام توان خود را بکار گرفت و سعی کرد تا با استراتژی بسیار خوبی حرکت کند. شرایط حضور بسیاری از بازیکنان در تیم ناپولی فراهم نشد زیرا باشگاه قصد خرید آن‌ها را نداشت. در مورد برخی دیگر از بازیکنان هم باید تاکید کنم که آن‌ها پیشنهاد باشگاه ناپولی را قبول نکردند زیرا به دنبال کسب درآمد بیشتر بودند و درست به دلیل اقتصادی حاضر به حضور در جمع بازیکنان ناپولی نشدند. در چنین شرایطی ما باید به شیوه‌ای پیش می‌رفتیم که برای تیم بهتر و مناسب بود شیوه‌ای کاملا خوب و قابل قبول که بتواند نیازهای ما را برطرف کند. بنابراین با استفاده از داشته‌هایمان پیش رفته و از کولی بالی در خط دفاع ومیخو در خط حمله استفاده کرده و در ادامه با حضور گوزمان و لوپز سعی کردیم تا کیفیت کاری تیم را به حداکثر رسانده و از این طریق به اهداف مورد نظر خود برسیم.

بنیتس گفت: من جزو آن دسته از مربیانی هستم که با خریدن نام بازیکن کاملا مخالف بوده و دوست ندارم یک بازیکن را فقط به دلیل اینکه نام و یا شهرت بزرگی دارد خریداری کنم. بسیاری از بازیکنان در تیم‌های مختلف اروپایی هستند که شهرت زیادی ندارند ولی کیفیت کاری آن‌ها بسیار بالا بوده و با حضورشان در زمین می‌توانند کاملا موفق پیش‌رفته و اهداف مورد نظر روسایی باشگاه را تامین کنند.

وی در ادامه افزود: ما برای اینکه بتوانیم به موفقیت برسیم باید اتحاد خود را حفظ و شانه به شانه هم در تمامی بخشها و مسیرها پیش‌رویم من از هواداران تیم هم همین در خواست را دارم بازیکنان در زمین بازی فعالیت خواهند کرد و هواداران دور تا دور آنها در سراسر شهر از آنها حمایت می‌کنند و فقط در اینصورت می‌توان موفق به پشت سر گذاشتن یک فصل بسیار خوب و خارق‌العائده شد. من دوست دارم موفقیت که تیم ناپولی در فصل قبل کسب کرد بتواند دوباره در این فصل تکرار کند.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی تیم باید اعتماد به نفس خود را بازیابد و هریک از بازیکنان حاضر در تیم باید به خود بگویند که : من یک بازیکن سطح بالا هستم و باید این سطح بسیار خوب و قابل توجه ار در زمین بازی بخوبی به نمایش بگذارم. من به هواداران تیم می‌گویم وقتی دیگران از شهر انتقاد کرده و آن را زیر سوال می‌برند آنها حق دارند که عصبانی شوند ولی حالا بسیاری به دنبال زیر سوال بردن تیم هستند که من از هواداران می‌خواهم از این جهت ناراحت نبوده و بدون توجه به این مسائل از تیم حمایت کنند. ما باید از هواداران تیم اتلتیکو بیلبائو درس بگیریم. آنها همگی یک صدا از تیم مورد علاقه‌شان حمایت کردند و در حالیکه تیمشان نتیجه را واگذار کرده بود ولی باز هم دست از حمایتهایشان نکشیده و به حمایت خود یکصدا ادامه دادند و در نهایت به پیروزی هم رسیدند.

بنیتس خاطرنشان کرد: متاسفانه انتقادات پیرامون تیم بسیار است و من امیدوار هستم که با وجود این شرایط بتوانیم موفق حرکت کرده و قدرت واقعی خود را بکار بگیریم. جای تاسف بسیاری است که در استادیومها هواداران تیمها همچنان فحاشی کرده و با عناوین بسیار زشت به تیم مورد نظر خود اعتراض می‌کنند.

من موافق این امر نیستم که فدراسیون در واکنش به این رفتارها فقط به جریمه مالی اکتفا کرده و از این طریق سعی کند تا با مشکل بوجود آمده مقابله کند به نظرم بهترین کار ممکن این است که درهای همه استادیومهای در واکنش به این رفتارها و برخورد بسته شود به نظرم شاید فدراسیون بتواند از این طریق موفق به برخورد با رفتار ناشایست هواداران تیم شود.

انتهای پیام/

پاسخ
سپاس شده توسط: