امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهائيت به امام زمان نزديك ميشود!!!
هدف صهيونيسم از ترويج بودائيسم چيست؟

امريكا و اسرائيل بودائيسم را ترويج مي‌كنند تا از اين طريق چين و هند را دچار فشار كنند.
پاسخ
سپاس شده توسط: آرزو
مقاومتي هم از سوي چين صورت مي‌گيرد؟

بله؛ امروز همه فيلم‌هاي كره‌اي كه نشان داده مي‌شود ضد چين است، در خود جومونگ هم همين وجود داشت يعني شيطان‌پرستي كه ضد چين است و هيچ فيلمي كره‌اي نيست كه ساخته بشود و ضد چين نباشد. چيني‌ها هم ضد مغول هستند.
پاسخ
در ابعاد اخلاقي چه هدفي از ترويج اين عرفان‌ها دنبال مي‌شود؟

در بعد ساختار اجتماعي اينها بشدت به همجنسگرايي نزديك مي‌شوند يعني شيطان‌پرستي حتماً به همجنسگرايي نزديك مي‌شود لذا شديداً ضد خانواده است اينها همه در مقابل توحيد است؛ اومانيسم عرفاني در مقابل توحيد است و خانواده را هدف مي‌گيرد چون اولين جايي كه توحيد تجلي دارد، خانواده است. خداوند در سوره نور آيه 35 مي‌فرمايد «اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ» الي آخر بعد بلافاصله در آيه بعد مي‌فرمايد «فِي بُيُوتٍ أَذِنَ اللَّهُ أَن تُرْفَعَ وَيُذْكَرَ فِيهَا اسْمُهُ يُسَبِّحُ لَهُ فِيهَا بِالْغُدُوِّ وَالْآصَالِ» يعني آن نور در خانه‌هايي است که خدا رخصت داد ارجمندش دارند و نامش در آنجا ياد شود و او را هر بامداد و شبانگاه تسبيح گويند. پس اول توحيد است بعد خانواده و اين توحيد بر اساس ولايت بنا مي‌شود لذا عرفان رحماني‌ها ضد ولايت‌اند.

در آيئ‌‌الكرسي مي‌گويد «الله ولي الذين آمنو الي آخر» يعني انسان‌هايي كه ولايت را بپذيرند، از سمت ظلمات به سمت نور هدايت مي‌شوند در حالي كه شيطان برعكس اين را انجام مي‌دهد.

ولي‌الله هستند كه انسان را از سوي ظلمات به سمت نور مي‌برند امام زمان(عج) مي‌فرمايد «فَاْرجِعُوا فيها اِلي رُواةِ حَديثنا فَاِنَّهُمْ حُجَّتي عَلَيْكُمْ وَ اَنَا حُجَّةُ الله عَلَيْهِمْ» يعني به راويان حديث يا همان فقها رجوع كنيد كه آنها براي شما حجت هستند و من بر آنها حجت مي‌باشم و اين مي‌آيد تا علما و فقها و ولايت فقيه، اگر عرفان رحماني را بپذيريم بايد ولايت و ولايت فقيه را نفي كرد و اگر عرفان شيطاني و دخاني را بپذيريم، اصلاً ولايت را به كل رد مي‌كند، مي‌گوييم بسم‌الله الرحمن الرحيم كه آخر سر رحيم مي‌آيد يعني ولايت بايد رحيمي باشد. ما هرچه به آخرالزمان نزديك مي‌شويم، ولايت رحيمي بيشتر مي‌شود اسم امام زمان(عج) كه بيشتر برده مي‌شود، مي‌بينيم كه دشمن هم خدشه مي‌كند.

دشمن مي‌آيد در آخرالزمان عرفان دخاني را با امام زمان(عج) قاطي مي‌كند و بهائيت را بيرون مي‌آورد تا ظهور ولايت را نفي كند بهائيت هم اول آمد و گفت من باب المهدي هستم بعد گفت بهاالله هستم كه يعني خود خدا هستم.

درخشندگي خدا مال خود خداست كه اين را به امام زمان(عج) مي‌دهد و بعد به ولايت فقيه مي‌دهد هرقدر امام زمان(عج) بيشتر تجلي پيدا كند، اين عرفان‌ها بيشتر نمايان
مي‌شود.
پاسخ
در ايران وضع به چه شكل است؟

در ايران دارند بهائيت جديد به وجود مي‌آورند آنهايي كه عرفان دخاني را با مهدويت قاطي مي‌كنند، براي اين است كه به‌جاي بهائيت قديم، بهائيت جديد راه بيندازند تا اعتقاد به امام زمان(عج) و پس از آن اعتقاد به ولايت فقيه را نابود كنند. البته اين را هم بايد گفت كه غرض قرار دادن ولايت رحماني در برابر ولايت رحيمي نيست بلكه ولايت رحيمي ولايت رحماني را كامل مي‌كند. خطر بزرگ اين است كه عرفان دخاني را با ولايت رحيمي قاطي كنند كه شرك به وجود آورند تا نتيجه آن بودائيسم يا صهيونيسم اسلامي باشد. مي‌خواهند با عرفان دخاني جهان را تسخير كنند.
پاسخ