امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهنوش بختیاری: حرفی را زدم که رهبر مملکتم گفته
[عکس: Behnoosh_Bakhtiari_07.jpg]

بهنوش بختیاری در کامنتی به یکی از منتقدانش در اینستاگرام به اظهارنظر اخیرش درباره ی توافق هسته ای، نوشت: من حرفیو زدم که رهبر مملکتم گفته که آگاه باشیم و معتدل..مگه خود رییس جمهور بر اعتدال تاکید ندارن.

به گزارش پارس به نقل از مشرق، بهنوش بختیاری در کامنتی به یکی از منتقدانش در اینستاگرام به اظهارنظر اخیرش درباره ی توافق هسته ای، نوشت: من حرفیو زدم که رهبر مملکتم گفته که اگاه باشیم و معتدل..مگه خود رییس جمهور بر اعتدال تاکید ندارن.

حامد یکی از منتقدینش که گویا در یکی از شهرهای جنوب کشور روزنامه نگار است، با بازنشر پاسخ اخیر این بازیگر به اظهارنظرش در نقد توافق هسته ای و اشاره به عهدنامه ترکمنچای، نوشته بود: «پیج یک هنرمند مدعی فرهنگ و نوع ادبیاتش من رو به شرم آورد. توهین به خبرنگار اون هم در اولین روز هفته خبرنگار. خبرنگاران محترم نیاز به اتحاد هست لطفا به پیج ایشون برید و ...»
بهنوش بختیاری هم که در نوشته ی او تگ شده بود، در کامنتی برای او نوشت: سلام قربان .. کامنت شما رو خوندم .. معنی عصبانیت شما رو نفهمیدم.. عقیده ای هر چند مخالف عقیده بعضی از افراد گفته شده با احترام و شخصی در نهایت بی ادبی آبرو برده ... چرا از ناحق طرفداری میکنید. خیلی از خبرنگارا شریفن و اتفاقا از دوستای نزدیک من هستن. روی صحبتم با اون شخصیه که نفهمید داره چه نپختگی میکنه. میدونم شغل سختی دارید. اما باید انسانیت رو در نظر گرفت. من حرفی و زدم که رهبر مملکتم گفته که آگاه باشیم و معتدل. مگه خود رییس جمهور بر اعتدال تاکید ندارن. دلیل عصبانیت شما چیه که تهدید میکنید. یعنی حرف حق انقدر دردآوره؟ خواهش میکنم خدا رو در نظر بگیرید. من سر جنگ با اون آقا ندارم. نمیشناسمش. ولی ایشون سر جنگ و با من باز کرد. شما باید به عنوان یک خبرنگار مسلط و آگاه و بحق باشید که مردم قبولتون کنن. با آرزوی پیروزی همه اقشار زحمتکش جامعه و جنابعالی. یاعلی.

منبع:
http://www.parsnews.com
گوش های سنگین بهانه اند
حرف های ما شنیدنی نیستند ..
گاهی !
پاسخ
سپاس شده توسط: