به نظرت نفر قبلی در سخونه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید یه نمه
اگر کسی خوبی های تو را فراموش کرد تو خوب بودن را فراموش نکن
سپاس شده توسط:
آره خیـــــــــــ ـــــــــــــلی.
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:
(۱۹-۱۰-۹۴، ۰۶:۳۴ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته: آره خیـــــــــــ ـــــــــــــلی.
ای گل گفتی جونمmara
سپاس شده توسط:
فکر کنم که درسخونه
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
سپاس شده توسط:
خوب دیـــــــــــــــگه.درسخون.
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:
(۱۹-۱۰-۹۴، ۰۶:۳۸ ب.ظ)*hasti* نوشته: فکر کنم که درسخونه
فکر نکن مطمئن باشه xcvl
سپاس شده توسط:
فک کنم متوسطه
سپاس شده توسط:
(۱۹-۱۰-۹۴، ۰۶:۳۹ ب.ظ)sarika نوشته:
(۱۹-۱۰-۹۴، ۰۶:۳۸ ب.ظ)*hasti* نوشته: فکر کنم که درسخونه
فکر نکن مطمئن باشه xcvl
پس مطمئنم که درسخونهTongue
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟

-حسن آذری
سپاس شده توسط:
نفر قبل ساریکا هم مطمئنم که درسخونه
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟

-حسن آذری
سپاس شده توسط:
متوسط به بالا
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 951 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 929 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,923 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
65 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
N!rvana (۱۰-۰۴-۹۵, ۱۲:۱۰ ق.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۱۱-۹۵, ۱۰:۰۰ ب.ظ)، hadis hpf (۰۵-۱۲-۹۵, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، نويد (۳۰-۱۱-۹۵, ۰۲:۳۰ ب.ظ)، Katayoon (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، Ar.chly (۱۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، "MJ" (۲۰-۱۰-۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، Neda0077 (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، asma123 (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، سرنای را (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، heliia (۲۸-۱۰-۹۶, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، Death (۱۵-۰۲-۹۵, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، hunter (۱۹-۱۱-۹۵, ۰۱:۰۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، nza3380 (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۹:۱۵ ق.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۲-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، barooni (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۹ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ)، sahar* (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، آق جمشید (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، hanane (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۶:۱۵ ق.ظ)، برف سیاه (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۲۴ ق.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، bahari (۲۲-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۱ ب.ظ)، saharjaa (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۹:۳۵ ق.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۰ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۰-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، M@rzi (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۹ ق.ظ)، deli_amini (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، ثـمین (۲۱-۱۰-۹۵, ۱۱:۱۵ ق.ظ)، maryamix (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، دخترشب (۲۱-۱۰-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، *melika* (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۸ ق.ظ)، elinaaaa (۱۲-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۳ ق.ظ)، AsαNα (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، ft.samadi (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، hananee (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، .AtenA. (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، دختربهار (۳۰-۱۱-۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، Eman14 (۱۷-۱۱-۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، •Vida• (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، ستاره ی احساس (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، salina (۰۲-۰۲-۹۶, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، "Ava" (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، member (۱۷-۱۱-۹۵, ۱۱:۰۶ ب.ظ)، ساسی (۲۶-۱۱-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، Cactus._ (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۰۰ ق.ظ)، "فاطیما79" (۲۵-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۳ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، Fahimeh.a (۱۴-۱۰-۹۶, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، دختر ماه (۰۵-۰۵-۹۸, ۰۵:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان