امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بي اعتنايي شديد فرگوسن به رقباي ديرينه اش
Rainbow 
در آستانه ديدار منچستريونايتد- ليورپول
بي اعتنايي شديد فرگوسن به رقباي ديرينه اش
سرمربي منچستريونايتد اعلام کرد حتي از مکان فعلي ليورپول در جدول رده بندي ليگ برتر مطلع نيست.
به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري اسکاي اسپرتز، دو تيم فوتبال منچستريونايتد و ليورپول سالهاست که به عنوان اصلي ترين رقباي يکديگر شناخته مي شوند اما فرگوسن به بي اعتنايي شديد نسبت به آنها اعلام کرد حتي از مکان فعلي آنها در جدول رده بندي ليگ برتر بي اطلاع است.

اين در حالي است که اين دو تيم امشب در چارچوب رقابت هاي ليگ برتر حداواتفورد؟ به مصاف يکديگر خواهند رفت.

سرمربي تيم ميزبان مي گويد، زمان هاي طولاني از دوراني که او توجه زيادي به رقبانش داشته مي گذرد، او حتي اعلام کرد مدتهاست حتي مکاني که ليورپول در جدول رده بندي ليگ جزيره اشغال مي کند نيز ديگر مورد توجه فرگوسن نيست.

از اين دو تيم عنوان سرسخت ترين رقباي يکديگر در تاريخ فوتبال جهان نام برده مي شده است اما به نظر مي رسد فرگوسن در آستانه اين ديدار مي خواهد با صحبتي نيش دار روحيه رقيبش را تضعيف کند.

تيم ليورپول به سرمربي گري براندن راجرز نيز در حال حاضر در موقعيت خوبي قرار ندارد آنها در حال حاضر در جدول رده بندي با اختلاف امتيازي 21 امتيازي از سرخ پوشان يونايتد قرار دارند که اين تا حدودي علت بي اعتنايي فرگوسن را توجيه مي کند.

در حال حاضر جنگ صدرنشيني بين منچستري ها برقرار است و منچسترسيتي اولين رقيب شياطين سرخ محسوب مي شود.

پس از آنها مي توان در رتبه بعدي به آبي پوشان چلسي اشاره کرد که در هفته هاي اخير مي توان گفت به فرم ايده آل بازگشته اند.

اما رقابت با ليورپول در واقع افکار فرگوسن را برهم نمي زند، فرگوسن در انتظار ديدار اروپايي تيمش مقابل رئال مادريد در ماه آينده ميلادي است در حالي که ليورپول بايد تنها به ديدار تيمش در ليگ اروپا فکر کند.

فرگوسن زماني که شنيد ليورپول در حال حاضر در مکان هشتم جدول ليگ برتر قرار دارد با تعجب گفت: من هرگز قبل از اينکه شما به من گفتيد به اين موضوع فکر نکرده بودم، من به طور قطع اصلا به نام آنها در جدول نگاه مي کنم.

من بيشتر به موقعيت منچسترسيتي که پشت سر ماست نگاه مي کنم.

آنها به دنبال ما هستند و ما را دنبال مي کنند در نتيجه تنها آنها گوشه اي از ذهن مرا اشغال مي کنند.

با اين حال فرگوسن از زمان پيش آمده استفاده کرد، از عدم کاميابي تيم ليورپول در 23 سال گذشته براي کسب عنوان قهرماني ليگ استفاده کرد و گفت:‌آنها روياي قهرماني را در سر مي پرورانند.

ليورپولي ها که 18 عنوان قهرماني ليگ برتر را در پرونده خود دارند 23 سال است که موفق نشده اند به اين عدد جامي را اضافه کنند.

فرگوسن نهايتا در پايان صحبت هاي خود براي آنکه حريف امشبش را بيشتر از اين خرد نکند گفت: ولي ليورپول هميشه رقيب ما خواهند ماند، مهم نيست که جاي آنها کجاي جدول است يا منچسترسيتي در حال حاضر رقيب اصلي ما محسوب مي شود مهم اين است که آنها رقيب تاريخي ما هستند./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani