امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیانیه هیأت داوران «فیلم فجر ۳۹»
#1
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
 
 
داوران بخش مسابقه سینم ای ایران سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، پیش از آغاز داوری آثار «سودای سیمرغ» نوشتاری را خطاب به مخاطبان سینم ای ایران منتشر کردند.
خبرگزاری صبا: داوران بخش مسابقه سینم ای ایران سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، پیش از آغاز داوری آثار «سودای سیمرغ» نوشتاری را خطاب به مخاطبان سینم ای ایران منتشر کردند.
 
[عکس: 2520971_579.jpg]
 
 به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، داوران بخش مسابقه سینم ای ایران سی و نهمین جشنواره فیلم فجر پس از دریافت احکام داوری و پیش از آغاز داوری آثار «سودای سیمرغ» نوشتاری را خطاب به مخاطبان سینم ای ایران منتشر کردند.
 
صبح امروز ۲۲ دی ماه با حضور داوران بخش سودای سیمرغ در دبیرخانه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد احکام داوران این دوره جشنواره را به آنها اعطا کرد و هیأت داوران بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، کار داوری آثار حائز شرایط شرکت در جشنواره را آغاز کردند.
 
هیأت داوران سی و نهمین جشنواره فیلم فجر پیش از آغاز داوری خود، متن زیر را خطاب به مخاطبان سینم ای ایران منتشر کردند:
 
«امسال در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا هزاران جانِ عزیز را از میان هم وطنانمان از دست داده‌ایم. در چنین زمانی، چه انگیزه‌ای برای تماشا و قضاوت و تشویق سینم ای ایران می‌ماند جز ایمان راسخ به این باور که هرگز نباید تسلیم تاریکی و مرگ شد و تسلیم شدن تنها مایه خوشحالی آنانی است که سینم ای ایران را از اساس نمی‌خواهند.
 
هیأت داوران جشنواره سی و نهم فیلم فجر با اشراف به این امر که ارکان سینم ای ایران در میانه بحران‌های متعدد، آسیب جدی دیده و تمامی صنوف دچار مشکلات متعدد شده‌اند، امیدوار است امسال و در خاص‌ترین دوره جشنواره فیلم فجر، بتواند بدون هیچ پیش‌داوری و با کمترین خطای ممکن، به داوری عادلانه فیلم‌های سینم ای ایران بنشیند.
 
ما به عنوان بخشی از بدنه سینم ای ایران همراه شما هستیم و قطعاً کارمان، بی کاستی نخواهد بود.
 
پر واضح است که در این دوره ویژه جشنواره فیلم فجر، به دلیل نبود هیات انتخاب و منوط شدن نمایش فیلم‌ها به نامزدی‌شان توسط داوران، هیات داوران یکی از سخت‌ترین و پرمسئولیت‌ترین دوره‌ها را پشت سر خواهد گذاشت.
 
این چند خط در حکم سلامِ ما به شما مخاطبان عزیز جشنواره فیلم فجر بود. به امید داشتن جشنواره‌ای که بتواند لحظاتی، دلمان را روشن کند و با آرزوی روزهای بهتر برای ایرانِ عزیزمان.
 
هیأت داوران سی و نهمین جشنواره فیلم فجر
 
محمداحسانی، ساره بیات، مرتضی پورصمدی، بهرام توکلی، نیما جاویدی، سیدجمال ساداتیان و مصطفی کیایی»
       ا‏میدوارم برای حال خوبتون محتاجِ بودن هیچ آدمی نباشید
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
♥صنم♥ (۲۳-۱۰-۹۹, ۰۵:۴۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان