امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیرون کشیدن تیم از زمین کار اشتباهی بود/ مشکل اصلی داوری است
Rainbow 
مدیر فنی تيم هندبال کاسپین قزوین:

مدیر فنی تيم هندبال کاسپین قزوین گفت: در بازی مقابل سپاها ن نباید تیم را از زمین خارج می کردیم و این کار اشتباهی بود.
محمد باقری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: در بازی روز گذشته مسائلی باعث شد که در دیدار با سپاها ن از زمین بیرون بیائیم بنده مخالف این کار بودم و آنرا اشتباه میدانم بهرحال این اتفاق افتاد.

وی تصریح کرد: بازی روند خوبی داشت که داور یکی از بازیکنان ما را اخراج کرد و باعث شد که درگیری بوجود بیاید در دیدار با ثامن سبزوار از دور رفت نیز چنین حادثه ای رخ داد و اشتباهات داوری به حدی زیاد بود که می خواستیم از زمین بیرون بکشیم که مقاومت کردیم.

باقری در ادامه گفت: متأسفانه اشکالات داوری خیلی زیاد است و این مشکل باعث که ضربه ببینیم و در این بین مشکل اصلی داوری است.

وی عنوان کرد: با وعده و وعیدهایی که مسئولین اسپانسر تیم داده بود مبنی بر اینکه قبل از بازی با سپاها ن مبلغی به ما داده شود هنوز وصول نشده است این کار باعث مشکلاتی برای تیم کاسپین شده است و در کنار ناداوریها و بی انگیزه بودن بازینان بدلیل حمایت مالی باعث شده است که نتیجه مطلوب را بگیریم.

باقری اضافه کرد: عدم حمایت مالی باعث شده است که در شرایط سختی به سر ببریم و نبود پول باعث شده است که در جدول جایگاه مناسبی نداشته باشیم.

وی اشاره کرد: هم اکنون شرایط به گونه ای شده استن که هر کس برای خود تصمیم می گیرد و همه چیز بهم خورده است و نزدیک به 3-2 ماه است که مسئولین کاسپین فقط وعده و وعید می دهند.

باقری گفت: من امروز از مدیرفنی تیم استعفا داده ایم و از فردا همراه کاسپین نیستم وضعیت طوری شده است که با آبروی ما بازی می کنند.
باقری در پایان خاطرنشان کرد: من از تیم جدا می شود از مسئولین امر می خواهم این تیم را واقعا دریابند و بگذارند وضعیت آن بدتر شود و به دسته های پایین تر سقوط کند./
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: