امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیست ثانيه، 3 ضربه و يک قتل
21 اذر 93

روزنامه ابتکار: صبح روز سه شنبه در چهار راه تابلو گرگان، مردم اين شهر شاهد قتل هولناک يک زن جوان 19 ساله بودند که توسط مرد جواني با ضربات شديد چاقو به قتل رسيد.زن جوان که بلافاصله پس از وقوع حادثه توسط اورژانس 115 به بيمارستان پنجم آذر گرگان منتقل شد به دليل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

مرتضي 32 ساله يکي از کسبه محل وقوع حادثه که شاهد ماجرا نيز بوده در گفت‎وگو با فارس اظهار کرد: صبح روز سه شنبه حدود ساعت 8:35 دقيقه کنار خيابان در حال گفت‌وگو با يکي از دوستانم بودم که ناگهان متوجه شدم خانمي جوان در حال دويدن و فرار از دست مرد جواني است که آن مرد نيز با چاقويي در دستش به دنبالش است.

دويدن براي فرار از مرگ

وي اضافه کرد: در مدت زمان کوتاهي که زن جوان از خيابان عبور کرد و دوباره براي فرار از دست آن مرد مي‎خواست عرض خيابان را بدود، در بين خودروها تعادلش را از دست داده و مرد جوان نيز توسط چاقويي که در دست داشت تعدادي ضربه بسيار شديد از پشت بر روي بدن آن زن زد و بلافاصله از محل متواري شد.مرتضي گفت: اين اتفاق در کمتر از 20 ثانيه روي داد و پس از فرار آن مرد، مردم بلافاصله وي را در کوچه‎هاي پايين‎تر دستگير کرده و موضوع را به پليس 110 و اورژانس 115 براي اقدامات مربوطه اطلاع دادند.

جواد يکي ديگر از شاهدان حادثه در اين گفت‌وگو بيان کرد: مردمي که در صحنه بودند بسيار تلاش کردند که با نگه داشتن محل جراحت جلوي خونريزي را بگيرند، اما تعداد ضربات چاقو به قدري شديد و زياد بود که خون بسيار زيادي کف خيابان را پر کرده بود.وي اضافه کرد: در تمام عمرم چنين صحنه ناراحت‌کننده‎اي را نديده بودم و هر شخصي که اين صحنه را ديد بسيار متأسف و ناراحت بود و از لحظه وقوع حادثه کسبه و افرادي که صحنه را مشاهده کردند از نظر روحي بسيار آشفته هستند.رضا 43 ساله و يکي ديگر از کسبه محل و شاهدان وقوع حادثه در گفت‎وگو با فارس اظهار کرد: من در حال حرکت به سمت محل کارم بودم که مشاهده کردم.

خانم جواني از يک تاکسي پياده شد و بلافاصله از خودروي پشت سر، يک مرد جوان از خودرو خارج و بلافاصله به سمت اين خانم دويد و اين خانم نيز در حال متواري شدن از دست اين مرد جوان بود.وي اضافه کرد: پس از مدت کوتاهي دويدن و تلاش آن زن براي فرار از چنگال مرد جنايتکار، به زمين افتاد و مرد جوان نيز با ضربات چاقو چند ضربه‎اي به پيکر اين زن وارد و بلافاصله متواري شد که مردم وي را در خيابان پايين‎تر از وقوع حادثه دستگير کردند.رضا متذکر شد: تا رسيدن اورژانس در صحنه حاضر بودم و متأسفانه مشاهده کردم که اين زن جوان حتي در خودروي آمبولانس نيز بسيار زجر کشيده و دست و پايش را تکان مي‌داد.

فائزه 19 ساله با 3 ضربه چاقو جان داد

رئيس پليس آگاهي استان گلستان نيز در خصوص زواياي ديگر وقوع اين حادثه، اظهار کرد: صبح روز سه شنبه و مقارن ساعت 8:45 دقيقه در پي اعلام مرکز فوريت‎هاي پليسي 110 شهرستان گرگان مبني بر وقوع يک مورد نزاع و درگيري در چهارراه تابلو گرگان مأموران بلافاصله براي بررسي صحنه به محل وقوع حادثه اعزام شدند.محمدرضا اکبري متذکر شد: مأموران در هنگام رسيدن به صحنه جرم مشاهده کردند که شهروندان اين فرد را دستگير و تحويل مأموران دادند و يکي از شاهدان حادثه به مأموران اظهار کرد که فرد دستگير شده با خانمي درگير و با چاقو خانمي را مجروح کرده است و پس از اين عمل چاقو را حياط‎هاي اطراف پرت کرده و براي متواري شدن در حال دويدن بود که مردم وي را دستگير کردند.

وي اضافه کرد: متهم پويا 23 ساله نيز براي بررسي زواياي مختلف موضوع و تکميل شدن پرونده به پليس آگاهي منتقل شد و با هماهنگي‎هاي انجام شده با مقام قضايي بازرسي از حياط‎هاي اطراف محل حادثه براي کشف آلت جرم انجام شد.رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان گلستان تصريح کرد: مأموران در نهايت چاقوي مورد نظر را در حياط يکي از محل‎هاي اطراف محل وقوع جرم کشف کردند که بر اثر شدت پرتاب شدن دچار شکستگي شده و در هنگام بازرسي مقدماتي از متهم نيز يک عدد پنجه‎بکس کشف و ضبط شد.اکبري متذکر شد: مأموران براي بررسي وضعيت مجروح نيز به بيمارستان اعزام شدند که براساس اعلام کادر پزشکي، مجروح فائزه 19 ساله به علت شدت جراحات وارده بر اثر ورود 3 ضربه چاقو از پشت جان خود را از دست داد.

4 سال زندگي نافرجام و قتل پس از 3 ماه طلاق

رئيس پليس آگاهي گلستان خاطرنشان کرد: متهم در اظهارات اوليه به پليس گفته است که اين خانم همسر وي بوده و در خيابان وي را با مردي غريبه مشاهده کرده و با آن مرد درگير شده، اما همسرش براي مداخله وارد شده و ضربه چاقو به وي اصابت کرده است.اکبري بيان کرد: در تحقيقات ديگر مأموران مشخص شد که مقتول(فائزه 19 ساله) همسر سابق پويا بوده و 4 سال پيش با يکديگر ازدواج کرده بودند و به دليل اختلافات خانوادگي 3 ماه گذشته در جلسه رسمي دادگاه از يکديگر جدا مي‌شوند.

وي اضافه کرد: با بررسي‎هاي تکميلي در خصوص نحوه حادثه و با بررسي تصاوير ضبط شده توسط دوربين‎هاي مداربسته محل وقوع حادثه و تحقيقات ميداني مأموران مشخص شد که اظهارات متهم کذب بوده و در خصوص نحوه حادثه بسياري از زواياي موضوع براي مأموران مشخص شد.رئيس پليس آگاهي گلستان در پايان عنوان داشت: با توجه به اهميت موضوع و حساسيت پليس در خصوص چنين جرائمي، تحقيقات گسترده و جدي پليس براي مشخص شدن علل اصلي وقوع اين جنايت هولناک و زواياي مختلف علت وقوع اين قتل ادامه خواهد داشت.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: