امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیشتر در امور فنی جودو دخالت دارم / انتخابی تیم ملی را قانونمند کرد
Rainbow 
میر اسماعیلی:

نائب رئیس فدراسیون جودو گفت: سعی می کنم بیشتر در امور فنی جودو دخالت داشته باشم.
آرش میراسماعیلی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، با بیان این مطلب افزود: بیشترتمرکزم روی مسائل فنی است و تمام سعی ام این است که به فکر کارهای فنی جودو باشم و بیشتر روی این بخش تمرکز کنم و کارهای اجرایی نیز بر عهده رستگار است.

نائب رئیس فدراسیون جودو گفت: با وجود پیشرفت کشورهای دیگر در جودو اگر تلاش نکینم مطمئناً به عقب باز می گردیم و این موضوع به سود جودو ایران نیست.

وی در خصوص برنامه های تیم ملی افزود: ازابتدای سال انتخاب نفرات تیم ملی در همه رده های سنی را قانونمند کرده ایم و بر همین اساس نفرات اول تا سوم مسابقات قهرمانی کشور و سه جودو کار برتر رقابت های آسیایی در اردو هستند دو مرحله رقابت انتخابی داریم تا نفرات اصلی تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا در اردیبهشت سال آینده معرفی شوند.

میراسماعیلی گفت: تیم ملی برای مسابقات بین المللی گرجستان در اواخر بهمن و تورنمنت جایزه بزرگ آلمان در اواسط اسفند آماده می کند.

وی در مورد برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم ملی خاطر نشان کرد: از 15 اسفند تا 28 اسفند تیم های تونس، الجزایر و چند تیم دیگر اردوی مشترک تدارکاتی با تیم ملی ایران در تهران دارند.

وی افزود: مسابقات آزاد مدعیان کشور برگزار می کنیم که با برگزاری رقابت های نوجوانان و مشخص شدن نفرات اول تا سوم کشور در رده جوانان و بزرگسالان را نیز برگزار می کنیم./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani