امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی‌باک: فعلاً در خدمت تيم ملی هستم
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳

بی‌باک: فعلاً در خدمت تيم ملی هستم

خبرورزشی: كميته فني فدراسيون تكواندو براي ماندن و يا رفتن سرمربي تيم ملي به نتيجه نرسيد. با اين حال مهدي بي‌باك سرمربي تيم ملي از جلسه شوراي فني رضايت دارد و مي‌گويد‌: «جلسه بسيار خوبي را با شوراي فني برگزار كرديم. در اين جلسه اعضاي شورا نظرات خود را درباره نقاط ضعف و قوت تيم ملي مطرح كردند و من شنيدم.» بي‌باك ادامه مي‌دهد‌: «قرار است كميته فني با توجه به گزارش شوراي فني درباره كادر فني تيم ملي تصميم‌گيري كند. من نيز در حال حاضر در خدمت تيم ملي هستم و اگر قرار باشد با تيم ملي به همکاری‌ام ادامه بدهم تا پايان بازي‌هاي آسيايي جاكارتا كنار تيم ملي مي‌مانم. هم‌اكنون جو تكواندو به آرامش نسبي رسيده و قطعاً با حضور تكواندوكاراني مثل خدابخشي و جوانان با‌استعداد ديگر مي‌توانيم نتايج بهتري كسب كنيم چون خيلي به آينده خوشبين هستم و اطمينان دارم در مسابقات پيش‌رو نتايج بهتري كسب مي‌كنيم.»
سرمربي تيم ملي براي تكواندوكاران برنامه دارد‌: «در صورت تداوم همكاري با تيم ملي، جوانان مستعد و جوياي نام را در گرندپريكس‌ها، قهرماني آسيا و بازي‌هاي آسيايي جاكارتا شركت مي‌دهم تا قهرمانان از آسيب‌ديدگي مصون بمانند. معتقدم بايد در هر وزن حداقل 2 نفر در گرندپريكس‌ها داشته باشيم. كار بسيار سختي است و نياز به برنامه‌ريزي دقيق و كادر فني منسجم دارد.»
او به اضافه شدن مديرفني به كادر فني تيم ملي اشاره مي‌كند‌: «چندماه قبل پيشنهاد اضافه شدن مديرفني به جمع كادر فني را دادم، اميدوارم با اين درخواست موافقت شود تا كادر فني تقويت شود.»
سرمربي تيم ملي به تغيير دستيارانش اشاره مي‌كند‌: «احتمال تغيير و يا حتي اضافه شدن نفرات ديگري به كادر فني تيم ملي وجود دارد اما ابتدا بايد سرنوشت سرمربي مشخص شود تا بتوانيم درباره ديگر نفرات تصميم‌گيري كنيم.»
بي‌باك براي بازيكناني كه عملكرد ضعيف داشتند، برنامه دارد‌: «امسال در مسابقاتي شركت ‌كرديم كه صرفاً سهميه به نام ورزشكار بود و ما نمي‌توانستيم تغييراتي ايجاد كنيم اما اكنون فرق مي‌كند، چون 10 روز بعد از بازي‌هاي آسيايي جاكارتا بلا‌فاصله مسابقات گرندپريكس به ميزباني ايتاليا برگزار مي‌شود و ما در حال تصميم‌گيري هستيم در اين رقابت‌ها حضور داشته باشيم يا نه اما آنچه بيشتر از هر چيز ديگر براي‌مان اهميت دارد شايسته‌سالاري است و اينكه بهترين بازيكنان بدون در نظر گرفتن پيشينه انتخاب و به بازي‌هاي آسيايي اعزام ‌شوند.»
سرمربي تيم ملي درباره قراردادش حرف مي‌زند‌: «قراردادم با فدراسيون تكواندو در يك سال گذشته مقطعي بود و هر چند وقت يك ‌بار تمديد ‌شد اما حالا اگر قرار باشد اين همكاري ادامه داشته باشد بايد درباره قرارداد جديد صحبت كنيم و به توافق برسيم.»‌
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: