امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاجيك: ليگ را از دست دادم / براي مسابقات جهاني آماده مي شوم
Rainbow 
تاجيك: ليگ را از دست دادم / براي مسابقات جهاني آماده مي شوم
تكواندوكار سنگين وزن تيم ملي كه در مسابقات قهرماني آسيا ويتنام دچار پارگي رباط شد اعلام كرد: براي مسابقات جهاني آماده مي شوم.
حسين تاجيك در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران با بيان اين مطلب عنوان كرد: در حال حاضر تمرينات سبكي را دارم و پس از عمل جراحي رباطم درحين آماده سازي چندي قبل دچار مصدوميتي از ناحيه زانو شدم كه با برطرف شدن آن در حال گذران دوران نقاهت هستم.
وي افزود: مصدوميت سختي داشتم اما با مشورت با پزشكم فكر مي كنم بتوانم از دو هفته ديگر بتوانم تمرينات تكواندو را آغاز كنم اما به طور قطع به رقابت هاي انتخابي تيم ملي نخواهم رسيد.

تاجيك در مورد بازگشت به اردوي تيم ملي تكواندو تصريح كرد: شرايطي ندارم كه به مسابقات انتخابي تيم ملي در روزهاي 12 و 13 بهمن برسم اما با صحبت با مربيان تيم ملي از آنها درخواست خواهم كرد كه با يك فرصت مجدد به من با حضور در اردوي تيم ملي بتوانم به شرايط ايده آل برسم و خود را براي مسابقات انتخابي آماده كنم.

وي گفت: هدفم حضور در تيم ملي است تا بتوانم به اين تيم كمك كنم و از هيچ تلاشي دريغ نخواهم كرد. ليگ امسال را از دست دادم و نمي توانم به مسابقات نيم فصل دوم هم برسم وهمه هدفم براي پيكارهاي جهاني سال آينده است.

تاجيك در خصوص بازگشتش به مسابقات افزود: در حال حاضر تمريناتم به صورت انفرادي است و زير نظر علي تاجيك برادرم تمرين مي كنم.
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: