امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاج: به هیچ کس وابستگی ندارم / با لابی و [color=#ff0000]فشار[/color] نیامدم
Rainbow 
تاج: به هیچ کس وابستگی ندارم / با لابی و فشار نیامدم
سرپرست سازمان لیگ در جلسه معارفه اش گفت: به خاطر تاخیر صورت گرفته عذر می خواهم، به خاطر جلسه با کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال دیر به جلسه رسیدم.
تاج در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: من به هیچ جا وابستگی ندارم با لابی و فشار مسئولان ورزش هم به سازمان لیگ نیامدم، با سازمان لیگ برتر بیگانه نبودم و جزو موسسین این سازمان هستم.

تاج در ادامه بیان داشت: سازمان لیگ برتر باید اقتدار داشته باشد تا بتواند به خوبی کار هایش را انجام دهد اگر هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بر حذف چهار تیم در آخر فصل تاکید کردند باید این اتفاق صورت بگیرد.

وی در ادامه بیان داشت: مسئولان تیم های لیگ برتری باید بر تقویت تیمهایشان بکوشند تا تیمشان به لیگ دسته یک سقوط نکند، اگر تیمشان سقوط کرد به ما فشار نیاورند که تیم شان در لیگ برتر بماند.

تاج تصریح کرد: ما باید مجمع سازمان لیگ را کامل کنیم که شامل 150 نفر می شوند. همچنین اشکالات سازمان لیگ را می خواهیم بررسی کنیم. سخنگوی سازمان لیگ هم از بین اعضای سازمان لیگ انتخاب می کنیم تا پاسخ ابهامات رسانه را بدهد و سوالات بی جواب نمانند.

وی در ادامه بیان داشت: لیگ برتر بدون جام حذفی معنا نمی دهد، از الان تا ادامه بازیهای در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی هیچ تغییری در برنامه جام حذفی نخواهیم داشت.

سرپرست سازمان لیگ برتر گفت: وابستگی به باشگاه یا رسانه ای ندارم ضمن اینکه به همه آنها احترام می گذارم همچنین هیات آسیب شناسی لیگ برتر را راه اندازی کرده و مسائلمان را رسانه ای می کنیم.

وی تصریح کرد: بدون حمایت وزارت ورزش و جوانان نمی توانیم در فدراسیون فوتبال مشکلات مان را برطرف کنیم. من روابط خوبی با مسئولان وزارت ورزش دارم اما توصیه شده آنها نیستم.

تاج در مورد توجه به فوتبال پایه گفت: در همه کشورها آکادمي فوتبال دارند، باشگاه های فوتبال ما هم باید در رده های نوجوانان ،‌جوانان و امید تیم داشته باشند. تیم های لیگ برتر باید از محصولات خودشان در رده های پایه استفاده کنند.

وی اظهار داشت: ما تمام تلاشمان را می کنیم که فشار به باشگاه ها بیاوریم تا آکادمی فوتبال تاسیس کنند و به فوتبال پایه شان توجه داشته باشند.

سرپرست سازمان لیگ برتر گفت: قبل از اینکه مسئولان AFC به مسائل و مشکلات را گوشزد کنند، باید مشکلاتمان را برطرف کنیم تا مشکلات جدی در ادامه برایمان پیش نیاید.

تاج تصریح کرد: عزیز محمدی نقش مهمی در حضورم در سازمان لیگ برتر ایفا کرده است. به طور حتم من در سازمان لیگ از تجربیات وی استفاده می کنم. حتی قصد دارم که برخی از کارهای سازمان لیگ را به اتحادیه فوتبال محول کنم.

تاج در ادامه تصریح کرد: من با همکاری عزیز اله محمدی توانستم ساختمان سازمان لیگ برتر را بسازم.

وی عنوان کرد: برخی از کشورها اتحادیه فوتبال به جای سازمان لیگ دارند. سازمان لیگ فوتبال کشورمان هم همان نقش اتحادیه فوتبال در دیگر کشورها را دارد.

سرپرست جديد سازمان ليگ در خصوص بهروان رئيس سابق سازمان لیگ گفت: به نظرم بهروان مظلوم واقع شد. وی فرد سالمی در فوتبال کشورمان بود. ما قصد داریم که از بهروان در سازمان لیگ استفاده کنیم. اگر وی قبول کند در لیگ آزادگان می تواند مشغول به فعالیت شود.

وی در خصوص استعفای رویانیان گفت: رویانیان برای فوتبال زحمت زیادی کشده است. وی دید اقتصادی دارد. هر موقع که اعضای هیأت مدیره پرسپولیس جلسه داشتند وی در جلسات استعفاء خود را اعلام می کرد. رویانیان از فوتبال خسته شده بود به خاطر همین استعفاء داد.

تاج درباره اختلافاتش با کفاشیان گفت: من با کفاشیان سر مسائل سر مربی تیم ملی جوانان، علی دایی و فاتح تریم اختلاف نظر داشتیم. اي کاش اختلافات بین من و کفاشیان در هیات رئیسه فوتبال مطرح می شد و به بیرون درز نمی کرد.

من هیچ وقت مصاحبه ای بر علیه هیات رئیسه فوتبال انجام ندادم

وي بیان داشت: در مدت زمانی که در فدراسیون فوتبال نبودم صحبتی بر علیه مسئولان فدراسیون فوتبال انجام ندادم به هر حال اختلاف سلیقه در همه جا وجود دارد و نمی شود از آن جلوگیری کرد همچنین در این مدتی که حضور نداشتم نظراتم را به اطلاع کفاشیان می رساندم.

تاج تصریح کرد: خوشحال شدم از اینکه کفاشیان با صراحت لهجه اعلام کرد که در انتخاب بهروان به عنوان نایب رئیس دوم اشتباه کرده است.

وی بیان داشت: به کفاشیان بیان کردم که من باید در سازمان لیگ برتر اختیار تام داشته باشم تا بتوانم در این سمت موفق باشم.

تاج در واکنش به اینکه آیا این موضوع (احتمال ریاست در آینده) را نه تایيد و نه تکذیب می کنید؟ گفت: من تايید می کنم که به سازمان لیگ آمدم و می خواهم فقط بحث استاندارد سازی باشگاه ها را به صورت جدی دنبال کنم.

وی در مورد استعفایش از پرسپولیس و تعجب اهالی فوتبال از حضور ناگهانی در سمت سرپرستی سازمان لیگ گفت: من در پرسپولیس فعالیت های خوبی انجام می دادم و رویانیان هم پول خوبی برای آکادمی در نظر گرفته بود دوست نداشتم در کارهای غیر از آکادمی پرسپولیس وارد شوم رویانیان بارها به من اصرار کرد و من هم که به این کار علاقه داشتم بنابراين در شرایط فعلی مصلحت من اين بود که به سازمان لیگ برتر بيايم فقط به خاطر صحبت عزیزمحمدی هم نبوده است خیلی ها با من صحبت کردند.

سرپرست جديد سازمان ليگ درباه دوشغله بودن اعضای هیات رئیسه فوتبال گفت: مجلس طرح دوشغله ها را تصویب کرده اما هنوز شورای نگهبان آن را تایید نکرده است ما ملزوم به اجرای قوانین کشوری هستیم.

وی بیان داشت: باشگاههای فوتبال خصولتی هستند و باید بخشی از قوانین دولتی را اجرا کنند در موقعی که در سپاها ن بودم به همراه اعضای هیات مدیره با 48 میلیون تومان این تیم را اداره می کردیم .

تاج در پایان سخنانش افزود: من هنوز به سازمان لیگ نیامده بودم برخی بیان کردند به نفع پرسپولیس و استقلال عمل می کنم که موضوع را تکذیب می کنم من همه تیمها را به یک چشم می بینم./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: