امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاکسی سواری در شهر به همراه روانشناس
تاکسی ها در کشور سوئد برای رفع مشکلات روانی مردم به روانشناس مجهز می‌شوند.
به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران، یک شرکت تاکسیرانی در کشور سوئد به مسافران تاکسی های شرکت خود خدمات روان درمانی و مشاوره رایگان عرضه می کند.

گفتنی است، هدف مدیران این شرکت از اجرای این طرح که به گفته آنها اولین مورد در جهان است کاستن از میزان استرس و اضطراب مسافران است.

بررسی‌ها نشان می دهند، کارشناسان اعتقاد دارند بسیاری از افراد در دنیای معاصر با مشکل استرس مواجه هستند و مکانی مانند تاکسی می تواند زمانی مناسب برای درد و دل کردن،‌ گرفتن نصایح سودمند و بیان مشکلات و گرفتاری‌های شخصی و کاری باشند.

قابل ذکر است، از این طرح تا به اکنون استقبال زیادی شده است و افراد می‌توانند تنها با پرداخت 165 دلار از این مشاوره استفاده کنند.

شیوه کار در این طرح به گونه‌ای است که مسافر هنگامی که سوار تاکسی می شود می تواند با یک روانشناس که در خودرو به همراه راننده منتظر اوست مشاوره کند.

انتهای پیام/
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط: